Maturitní plesy v plném proudu

Hedvika Mašková 2020-02-06 14:00:00

Maturitní ples patří ke společenským tradicím a událostem, bez kterých by se poslední ročník na střední škole prostě neobešel. Událost organizovaná studenty, maturanty, je hned po maturitách samotných, obvykle druhou největší událostí v roce. Svůj večer si třetí lednovou sobotu užili i studenti Soukromé obchodní akademie a Střední odborné školy elektrotechnické v Žatci.

Jako místo konání svého maturitního plesu si studenti posledního ročníku vybrali zdejší Kulturní dům Moskva. Celý ples se nesl v tématu ,,Queeni“. Večerem návštěvníky z řad rodičů, známých a kamarádů provázel hvězdný moderátor Lukáš Budai a k poslechu a tanci zahrála kapela Reflex.

,,Byl to opravdu nádherný ples a dostál i svému jménu Queen. Jako třídní učitelka jsem byla každou chvíli dojatá a pyšná. Zdravení, objímání, dojetí s žáky, absolventy, rodiči, současnými a bývalými kolegy bylo jako setkání s velkou rodinou,“ sdělila své pocity zástupkyně ředitele školy Hana Anežka Lýrová.


Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video