Úvod   /   Archív
Kino bude na plyn

Blšany – Kotelna městského kina v Blšanech projde plynofikací. Protože starý kotel na tuhé palivo již dosloužil, bude co nevidět výměněn za plynový zdroj tepla. Na základě poptávkového řízení by zakázku měla realizovat podbořanská firma D-Gas. Informoval o tom blšanský místostarosta Vlastimil Polcar.

Jan Vnouček 2012-09-23 01:25:00
Je sucho. Voda se nesmí brát ani z potoků

Žatecko – Zahrádkáře na Žatecku asi příliš nepotěší zpráva, že Vodoprávní úřad prodloužil o další měsíc a půl zákaz odběru povrchových vod ze všech vodních toků v celém povodí Blšanky a Liboce. Nařízení mělo původně platit pouze do 31. srpna. Nově by mělo být ale v platnosti až do 15. října.

Veronika Salášková 2012-09-23 00:33:00
Policie hledá svědky. Svoji oběť vláčela po zemi

Žatec – Seniorku v Žatci přepadla a pokusila se okrást mladá dívka. Po vyrušení, utekla. Policie hledá svědky tohoto napadení.

Redakce 2012-09-22 01:31:00
Pomník nebude

Postoloprty – Sudetoněmecké oběti nelidské tragedie, která se stala v bažantnici v Postoloprtech v květnu a červnu roku 1945, při níž ubito a postříleno na osm set německy mluvících lidí, včetně několika žen a dětí, v současné době připomíná pamětní deska na městském hřbitově. Klub českého pohraničí měl zájem o vytvoření památníku na tuto událost.

Pavel Macák 2012-09-22 00:40:00
Směna pozemků platí

Podbořany – Směna pozemků mezi městem Podbořany a Hanou Bartošovou z Radíčevse je v souladu se zákonem a přijaté usnesení je platné. Na základě podnětu podbořanského zastupitele Petra Mojžíše to po prošetření konstatovalo mininsterstvo vnitra neboli nejvyšší kontrolní orgán.

Jan Vnouček 2012-09-22 00:22:00
Imperium se promění na zastávku

Louny – Noční směna strážníků byla v sobotu 8. září v plném početním stavu z důvodu konání poslední diskotéky v budově Impérium v Poděbradově ulici v Lounech. Objekt totiž odkoupilo město a bude zde vytvořen sál pro společenské zábavy, který opět ponese název Zastávka.

Pavel Macák 2012-09-21 09:38:00
Soutěžte o volné vstupenky na Truck Trial

První říjnový víkend se v Kladně pojedou poslední závody otevřeného Mistrovství ČR v Truck Trialu. Uskuteční se ve dnech 6. a 7. října na haldách firmy Destro. První soutěžní den začíná dopoledne, krátce po desáté hodině, druhý  již v 9 hodin. Pro zájemce o tuto atraktivní podívanou jsme připravili soutěž o vstupenky.

Redakce 2012-09-21 09:28:00
Od podkroví až po kanalizaci

Podbořany – Vítěze čtyř výběrových řízení schválila na základě doporučení komise pro otevírání a hodnocení nabídek rada města Podbořany. Ta vybírala vždy nejlevnější cenovou nabídku. Zateplení stropu a výměnu střešní kry-tiny na objektu č.p. 572 v Podbořanech získala v konkurenci dalších sedmi zájemců firma Kryto – Jiří Polukoška Podbořany s cenou 449 000 Kč, přičemž…

Jan Vnouček 2012-09-21 09:19:00
Městys Ročov slavil kulatiny

Ročov – Bohatý program připravil městys Ročov k oslavám 660 let obce. Jako první se v sobotu představili žáci místní základní a mateřské školy. Pěvecký sbor Karla Chlouby pak doprovodil slavnostní pietní pochod k pomníku padlých. Připravena také byla brožura, mapující život v obci během posledních let. Na faře si dali dostaveníčko všichni myslivci, kromě tradičních…

Jarka Cibulková 2012-09-20 00:40:00
Na Liďák se chystají neonacisté. Policie ani město prý akci zabránit nemohou

Žatec – Neuplynulo ani půl roku od koncertu neonacistických kapel, který se v Lidovém domě konal u příležitosti narozenin Adolfa Hitlera, a už se zde připravuje další. Vedení města i policie o něm už nějakou dobu ví. Mohou se však na něj pouze dobře připravit. Současné zákony jim totiž neumožňují akci předem zabránit.

Veronika Salášková 2012-09-20 00:36:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video