Postoloprty – Audit bytových domů probíhá v těchto dnech v Postoloprtech. Město doposud vlastní 121 byt v sedmnácti objektech. Radní se nyní shodli na tom, že některé z těchto domů nabídnou nájemníkům k prodeji. „Nejedná se již o panelové domy, ale o bytové domy v zástavbě, které město není schopno opravovat. Konkrétně se jedná o pět domů s městskými byty, které se po schválení v zastupitelstvu nabídnou k prodeji,“ uvedl místostarosta Miroslav Solar.
Napsal(a): Pavel Macák
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video