Úvod   /   Kultura   /   Jak rozčertit čerta

Jak rozčertit čerta

Pavel Macák 2012-04-04 00:48:00

Louny – Skvělého výsledku dosáhl Spolek loutkářů v Lounech na XXVI. krajové přehlídce amatérských loutkářů – Louny 2012. Postupové přehlídky se zúčastnilo pět souborů z Ústeckého kraje, mimo Lounských zde byl také soubor Jitřenka Žatec. Lounští přišli s pohádkou Jak rozčertit čerta v úpravě Vladimíra Vernera, který hru také režíroval společně s Michalem Hamplem a zahrál si i hlavní postavu čerta. 

Odborná porota udělila za tuto hru individuální ceny Monice Vernerové za scénografii, Petře Holubové za scénografii a Dominikovi Hamplovi a Kristýně Petříkové za role čertíků. Z Loutkového divadla Spojáček Liberec byla oceněna Jana Krausová za roli Kašpárka ve hře Kašpárek a pán bažin a Radek Kalina z LS Klubíčko Cvikov dostal cenu za roli Petra ve hře Čertův švagr. Přímá nominace do přehlídkového programu Loutkářské Chrudimi nebyla udělena, ale Spolek loutkářů v Lounech byl porotou na tuto republikovou přehlídku doporučen. Snímek je z představení Jak rozčertit čerta.Více fotek z přehlídky ve fotogalerii.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video