Pozvánka na tichou vzpomínku

Redakce 2020-05-06 13:29:26

Vážení občané města Loun. V tomto měsíci, 8. května, si všichni občané našeho státu připomínají ukončení dosud nejstrašnější světové války.

 Války, která v odhadech ukončila život šedesáti milionům osob, 35 milionů lidí bylo trvale postižených o hmotných a morálních ztrátách nemluvě. Za svobodu našeho státu položila život řada občanů a vojáků východní a západní fronty. Dnes, při složité situaci Covid-19 a opatření vlády, řada z nás příležitostně položí květinu na pomníčky sovětských vojáků, kteří nám Louňákům přinesli před 75 lety svobodu od německého fašismu. V pátek 8. května bude probíhat „položení květin”, a to v průběhu celého dne od 9 do 19 hodin na Suzdalském náměstí. Tímto aktem poděkujeme všem, kteří nám zajistili klidný život. Za pořadatele Město Louny a ČR spolek v Lounech Karel Sláma. 


Napsal(a): Karel Sláma

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video