Uzavírka kam se podíváš. Cesta autem přes Louny se může protáhnout

Lucie Steklá 2020-06-03 11:06:00

Několik dalších dní jsou uzavřeny dva přejezdy, u zastávek Louny střed a Louny město, práce na silnici navíc probíhají v ulici Vladimirská, Smetanova, Elišky Krásnohorské a 5. května a prof. Krátkého.

Každodenní cestování autem přes Louny se v několika dalších dnech zkomplikuje. Řidiči se tak zvláště v ranní a odpolední dopravní špičce musí obrnit trpělivostí. Neprůjezdné jsou nyní dva ze tří lounských železničních přejezdů, uzavřena je ulice Poděbradova a několik dalších.

 Od 1. června probíhá uzavírka železničního přejezdu v Lounech na místní komunikaci v Poděbradově ulici. Uzavírka přejezdu, kterou zajišťuje Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) a potrvá do 10. června, je koordinována s právě probíhající rekonstrukcí části Poděbradovy ulice. Ta byla zahájena již na konci dubna v úseku od železničního přejezdu ke vjezdu do areálu Technické správě města Louny. Termín dokončení prací je stanoven na 24. června. Rekonstrukce povrchu komunikace si vyžádala úplnou uzavírku komunikace u stavbou dotčeného úseku, dle rozhodnutí o povolení uzavírky je objízdná trasa vedena přes ulici Fügnerovu, Rakovnickou a Vladimirskou. Od středy 3. června provádí SŽDC opravy přejezdu u zastávky Louny střed, v souvislosti s tím je přejezd uzavřen, a to do úterý 9. června. 

Městský úřad Louny, silniční správní úřad obdržel k řízení o uzavírce souhlasná stanoviska dotčených orgánů a vlastníků komunikací (Krajský úřad Ústeckého kraje, Město Louny, Správa a údržba silnic ÚK, Dopravní inspektorát Policie ČR). Odbor správy majetku sdělil nesouhlas s vedením dopravní cesty ulicí Fügnerova pro náhradní autobusovou dopravu v rámci uzavírky železničního přejezdu v ul. Poděbradova. Bylo doporučeno využití zastávek Louny,,Osvoboditelů a Louny,,sokolovna, která byla již v minulých letech pro náhradní dopravu ČD využívána. "V případě nerespektování tohoto vyjádření a s tím souvisejícího vzniku komplikací v ul. Fügnerova doporučujeme přivolat strážníky městské policie.,"" uvedla lounská radnice. 

,,Chápeme, že i tato krátkodobá uzavírka vč. vedení objízdné trasy společně s dalšími stávajícími uzavírkami v Lounech, Vám může do jisté míry zkomplikovat Vaši cestu, i přesto Vás žádáme o pochopení nutnosti provedení plánovaných prací a velice se za případné komplikace omlouváme,"  uvedla Ingrid Juklová , odbor správy majetku, vedoucí oddělení dopravy a veřejného pořádku.

Od dubna je uzavřena ulice Elišky Krásnohorské a 5. května, kde probíhají výkopy a rekonstrukce vodovodu a kanalizace. Objížďka je vedena ulicemi Václava Majera, Rybalkova a potrvá do poloviny července. Ulice Prof. Krátkého je uzavřena od 1. června a to v úseku ulice Tomanova po ulici Holubova včetně křižovatky Prof. Krátkého x Holubova. Stavební práce probíhají v ulici Vladimirská, která je částečně uzavřena a řidiči musejí při projíždění dávat pozor na zúžení vozovky. Uzavřen je z části také chodník nad podchodem.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video