Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-21 13:16:00

Týdeník Žatecké noviny č. 29 vychází ve středu 22. července!

V předposledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o PROBLÉMOVÉM MÍSTĚ, kde řidiči často chybují při parkování, DOPRAVNÍ NEHODĚ v nepřehledné zatáčce u Holedečku, odstartování BEZDĚKOVSKÉHO LÉTA na MoTáČi, finišující REKONSTRUKCI RADNICE, novém VEŘEJNÉM GRILOVIŠTI u cyklostezky podél řeky Ohře, DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na letišti Macerka, FINANČNÍ POMOCI Nemocnici Žatec, VELKÉM NÁKUPU, se kterým žena odešla bez zaplacení, VÝLETECH dětí ze ZŠ a MŠ Tuchořice, REDUKCI ODPADKOVÝCH KOŠŮ ve městě a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne velký rozhovor se staronovým trenérem fotbalového Slavoje PAVLEM KOUTENSKÝM, výhry žateckých plavců na CORONACUPU v Praze, první PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ FK Slavoj a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o VÝLETU žiželických občanů, který pro ně zorganizoval tamější sbor dobrovolných hasičů a obecní úřad. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS. Speciálně vás pozveme na VÝSTAVU STROM ROKU a SLAM POETRY EXHIBICI.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video