Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-21 13:16:00

Týdeník Žatecké noviny č. 29 vychází ve středu 22. července!

V předposledním červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o PROBLÉMOVÉM MÍSTĚ, kde řidiči často chybují při parkování, DOPRAVNÍ NEHODĚ v nepřehledné zatáčce u Holedečku, odstartování BEZDĚKOVSKÉHO LÉTA na MoTáČi, finišující REKONSTRUKCI RADNICE, novém VEŘEJNÉM GRILOVIŠTI u cyklostezky podél řeky Ohře, DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na letišti Macerka, FINANČNÍ POMOCI Nemocnici Žatec, VELKÉM NÁKUPU, se kterým žena odešla bez zaplacení, VÝLETECH dětí ze ZŠ a MŠ Tuchořice, REDUKCI ODPADKOVÝCH KOŠŮ ve městě a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne velký rozhovor se staronovým trenérem fotbalového Slavoje PAVLEM KOUTENSKÝM, výhry žateckých plavců na CORONACUPU v Praze, první PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ FK Slavoj a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o VÝLETU žiželických občanů, který pro ně zorganizoval tamější sbor dobrovolných hasičů a obecní úřad. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS. Speciálně vás pozveme na VÝSTAVU STROM ROKU a SLAM POETRY EXHIBICI.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video