Louňačka Denisa Hrdinová postoupila do finále Miss

Lucie Steklá 2020-07-23 10:18:15

Louny (lus) Jednadvacetiletá Denisa Hrdinová (na snímku) z Loun postoupila do finále Miss České republiky.

V konkurenci dvanácti dívek uspěla a postoupila z třetího semifinálového kola, které se konalo předminulý víkend v Praze. Body Denise přidělovali také lidé na sociálních sítích, jejich ,,lajky“ u soutěžních fotografií dívkám v každém semifinálovém kole pomáhaly. ,,Děkuji za podporu! Štěstí se na mě usmálo a postoupila jsem do finále Miss České republiky. Jsem ráda, že jsem mohla všechny holky poznat a užily jsme si to. Těším se na to, co mě čeká,“ děkovala svým fanouškům Denisa Hrdinová na svém facebookém profilu.  Denisa do finále postoupila s dalšími dvěma dívkami, všechny tři jsou prozatím jediné brunetky ve finále, předchozí postupující finalistky jsou blondýny. :) 

,,Jsem cílevědomá, pracovitá a laskavá, a myslím si, že právě taková by Miss měla být,“ řekla Denisa při představení se při semifinále, na které měly dívky dvacet vteřin. Třetí semifinále bylo zahájeno ve čtvrtek v galerii ocelových figurín slavnostním přestřižením pásky, které symbolizovalo znovuobnovení provozu této výstavy a vyvrcholilo v čestlickém akvaparku. Dívky obdržely hodnotné dárky.

Na konci července proběhne poslední semifinálové kolo a Česká republika bude znát kompletní dvanáctku finalistek. Tu čeká náročný dvouměsíční program kulturních, společenských a charitativních akcí, které zakončí říjnové velké finále, včetně Denisy Hrdinové. ,,Semifinále jsem si moc užila a vůbec jsem nepočítala, že bych mohla postoupit dále. Jsem moc šťastná a vděčná za to, že mohu být ve finále. Moc se těším na všechny akce spojené s Miss České republiky a na samotný finálový večer," podělila se o zážitek Denisa Hrdinová. 

Jméno Denisa zřejmě dívkám z Lounska v soutěžích krásy přeje. Před dvěma lety totiž do finále soutěže krásy Miss Czech Republic postoupila tehdy osmnáctiletá Denisa Czervoniaková z Postoloprt.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video