Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-18 11:28:00

Týdeník Žatecké noviny č. 33 vychází ve středu 19. srpna!

Ve třetím srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o slavnostním OTEVŘENÍ MUZEA pivovarnictví, STŘELBĚ na žateckém koupališti, verdiktu soudu v KAUZE MACHINACÍ S DOTACÍ na modernizaci kotlů, NATÁČENÍ REKLAMY pro polský trh, DOČESNÉ JINAK v podání Rodáků Žatec, PŘEMNOŽENÝCH HLODAVCÍCH, nominaci na MEDAILI ZA HRDINSTVÍ, vydařeném HUDEBNÍM FESTIVALU NaFest, stoupajícím počtu NAKAŽENÝCH KORONAVIREM v okrese Louny, zásazích MĚSTSKÉ POLICIE, NOVÉM STAROSTOVI okresního sdružení hasičů i problematice PRÁV POZŮSTALÝCH. Do konce srpna je ještě možné hlasovat pro FINÁLOVOU PATNÁCTKU ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. Ve společné příloze naleznete ROZHOVOR s organizátorem soutěže SILÁK ROKU MĚSTA ŽATCE Josefem Podroužkem.

Sportovní strana nabídne třetí místo pro NÁRODNÍ HÁZENKÁŘE na srpnovém memoriálu, start FOTBALOVÉHO PODZIMU, přípravě mužů FK SLAVOJE, FOTBALOVÝCH OSLAVÁCH na staňkovickém hřišti, pátý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se dočtete o festivalu ROCK FOR CHURCHILL na výletě, dalším ročníku LETNÍHO DĚTSKÉHO TÁBORA pro děti ze Žatecka a Lounska i poslední možnosti navštívit VÝSTAVU KERAMICKÝCH VÝROBKŮ ve Staré papírně. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video