Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-18 11:28:00

Týdeník Žatecké noviny č. 33 vychází ve středu 19. srpna!

Ve třetím srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o slavnostním OTEVŘENÍ MUZEA pivovarnictví, STŘELBĚ na žateckém koupališti, verdiktu soudu v KAUZE MACHINACÍ S DOTACÍ na modernizaci kotlů, NATÁČENÍ REKLAMY pro polský trh, DOČESNÉ JINAK v podání Rodáků Žatec, PŘEMNOŽENÝCH HLODAVCÍCH, nominaci na MEDAILI ZA HRDINSTVÍ, vydařeném HUDEBNÍM FESTIVALU NaFest, stoupajícím počtu NAKAŽENÝCH KORONAVIREM v okrese Louny, zásazích MĚSTSKÉ POLICIE, NOVÉM STAROSTOVI okresního sdružení hasičů i problematice PRÁV POZŮSTALÝCH. Do konce srpna je ještě možné hlasovat pro FINÁLOVOU PATNÁCTKU ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. Ve společné příloze naleznete ROZHOVOR s organizátorem soutěže SILÁK ROKU MĚSTA ŽATCE Josefem Podroužkem.

Sportovní strana nabídne třetí místo pro NÁRODNÍ HÁZENKÁŘE na srpnovém memoriálu, start FOTBALOVÉHO PODZIMU, přípravě mužů FK SLAVOJE, FOTBALOVÝCH OSLAVÁCH na staňkovickém hřišti, pátý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se dočtete o festivalu ROCK FOR CHURCHILL na výletě, dalším ročníku LETNÍHO DĚTSKÉHO TÁBORA pro děti ze Žatecka a Lounska i poslední možnosti navštívit VÝSTAVU KERAMICKÝCH VÝROBKŮ ve Staré papírně. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video