Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-25 12:46:00

Týdeník Žatecké noviny č. 34 vychází ve středu 26. srpna!

V posledním srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o PARKOVACÍCH MÍSTECH, které chybí zahrádkářům v ulici K Perči, NEMILOVANÝCH SPREJERECH, přípravách na ŠKOLNÍ ROK bez roušek, startu SKLIZNĚ CHMELE, LOUČENÍM S PRÁZDNINAMI v klášterní zahradě, ARCHITEKTONICKÉM NÁVRHU na revitalizaci Havlíčkova náměstí umístěným na druhé příčce, nových případech MĚSTSKÉ POLICIE a srážce automobilu a MLADÉHO CYKLISTY. Naposledy už lze hlasovat pro svého favorita ve FINÁLOVÉ PATNÁCTCE ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. A jak se dotkla koronavirová krize Žateckého pivovaru a co se chystá místo zrušené Dočesné jsme se ptali obchodního ředitele RADKA VINCÍKA.

Sportovní strana nabídne letní VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ, vydařený vstup SLAVOJE do sezóny, turnaj smíšených dvojic v KUŽELKÁCH a kvalifikaci na turnaj o titul PŘEBORNÍKA MĚSTA v jednotlivcích i čtyřhrách. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po prvních zápasech.

Na kulturní straně se dočtete o NOČNÍCH PROHLÍDKÁCH zámku Stekník, DNI S HOPÍKEM, výstavě KAKTUSŮ A SUKULENTŮ i vydařeném létě v režii MĚSTSKÉ KNIHOVNY. Naleznete zde také poslední SOUTĚŽNÍ SNÍMEK o vyhlídkové lety. Kam se vydat na další akce se dozvíte v KULTURNÍM SERVISE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video