35. ročník Memoriálu bratrů Hlaváčkových vyhrály Měcholupy

Lucie Steklá 2020-08-31 12:18:00

Ročov (lus) Pětatřicátý ročník fotbalového turnaje se uskutečnil v Ročově minulou sobotu, letos za účasti pouze čtyř týmů, což ale neubralo na skvělých fotbalových výkonech a večerní zábavě.

Turnaje se letos, vzhledem k situaci kolem epidemie koronaviru, zúčastnily jen týmy z Čech, tedy z blízkého okolí, přátelé z německého Rotschau nepřijeli. Zahrály si tedy týmy pořádajícího Ročova, Měcholup, Lišan a Velkého Března systémem každý s každým. O vítězi rozhodl předposlední zápas turnaje, v němž se střetly týmy Ročova a Měcholup, do té doby neporažené týmy. Měcholupy nic nenechaly náhodě a domácí tým rozstřílely 3:0 a staly se tak vítězem a držitelem putovního poháru 35. ročníku Memoriálu bratrů Hlaváčkových. 

Letošní vítěz turnajem prošel tedy bez jediné prohry, když postupně porazil Lišany 3:2, Velké Březno 4:1 a Ročov 3:0. Získal tak plný počet devíti bodů se skore 10:3. Druhý skončil pořádající tým Ročova, který porazil 2:0 Lišany a 3:1 Velké Březno, prohrál již v zmiňovaném utkání s Měcholupy. Skore týmu bylo 5:4 a v tabulce získal šest bodů.

Bronzová příčka s celkovým skore 5:9 a třemi vybojovanými body patřila týmu Velké Březno, za nějž nastoupilo v týmu několik dívek fotbalistek. Březno prohrálo s Ročovem 1:3, s Měcholupy 1:4 a zvítězilo nad Lišany 3:2. Na čtvrtém místě skončily Lišany, které všechna svá utkání prohrály s celkovým skore 4:8.

Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen Jiří Ondrka z týmu Jiskra Velké Březno, nejlepší střelcem, tedy střelci, se stali měcholupští Kristián Kousek a Vítězslav Hankocy, kteří vstřelili shodně pět branek. Nejlepším hráčem memoriálu se stal domácí hráč Josef Lavička. 

Fotbalový turnaj vznikl na přelomu 70. a 80. let minulého století. Tři roky po smrti Josefa Hlaváčka výbor klubu rozhodl, se sou-hlasem rodiny Hlaváčkových, že turnaj od léta 1986 ponese jeho jméno. Od roku 2013 nese navíc jméno jeho bratra Zdeňka, jednoho ze zakladatelů, který zemřel v říjnu roku 2012.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Veterina Podměstí - podkova pro štěstí

Slavnostní otevření Veteriny Podměstí 5. 11. 2023 a podkova pro štěstí jako dárek MVDr. Ivaně Kafka Kocinové.

Přehrát video
Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video