35. ročník Memoriálu bratrů Hlaváčkových vyhrály Měcholupy

Lucie Steklá 2020-08-31 12:18:00

Ročov (lus) Pětatřicátý ročník fotbalového turnaje se uskutečnil v Ročově minulou sobotu, letos za účasti pouze čtyř týmů, což ale neubralo na skvělých fotbalových výkonech a večerní zábavě.

Turnaje se letos, vzhledem k situaci kolem epidemie koronaviru, zúčastnily jen týmy z Čech, tedy z blízkého okolí, přátelé z německého Rotschau nepřijeli. Zahrály si tedy týmy pořádajícího Ročova, Měcholup, Lišan a Velkého Března systémem každý s každým. O vítězi rozhodl předposlední zápas turnaje, v němž se střetly týmy Ročova a Měcholup, do té doby neporažené týmy. Měcholupy nic nenechaly náhodě a domácí tým rozstřílely 3:0 a staly se tak vítězem a držitelem putovního poháru 35. ročníku Memoriálu bratrů Hlaváčkových. 

Letošní vítěz turnajem prošel tedy bez jediné prohry, když postupně porazil Lišany 3:2, Velké Březno 4:1 a Ročov 3:0. Získal tak plný počet devíti bodů se skore 10:3. Druhý skončil pořádající tým Ročova, který porazil 2:0 Lišany a 3:1 Velké Březno, prohrál již v zmiňovaném utkání s Měcholupy. Skore týmu bylo 5:4 a v tabulce získal šest bodů.

Bronzová příčka s celkovým skore 5:9 a třemi vybojovanými body patřila týmu Velké Březno, za nějž nastoupilo v týmu několik dívek fotbalistek. Březno prohrálo s Ročovem 1:3, s Měcholupy 1:4 a zvítězilo nad Lišany 3:2. Na čtvrtém místě skončily Lišany, které všechna svá utkání prohrály s celkovým skore 4:8.

Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen Jiří Ondrka z týmu Jiskra Velké Březno, nejlepší střelcem, tedy střelci, se stali měcholupští Kristián Kousek a Vítězslav Hankocy, kteří vstřelili shodně pět branek. Nejlepším hráčem memoriálu se stal domácí hráč Josef Lavička. 

Fotbalový turnaj vznikl na přelomu 70. a 80. let minulého století. Tři roky po smrti Josefa Hlaváčka výbor klubu rozhodl, se sou-hlasem rodiny Hlaváčkových, že turnaj od léta 1986 ponese jeho jméno. Od roku 2013 nese navíc jméno jeho bratra Zdeňka, jednoho ze zakladatelů, který zemřel v říjnu roku 2012.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video