Okresní sdružení hasičů má nového starostu

Lucie Steklá 2020-09-04 15:50:00

O pět měsíců později, než bylo původně plánováno, se uskutečnilo shromáždění delegátů sborů dobrovolných hasičů v okrese Louny.

 Ti na něm minulou sobotu do čela Okresního sdružení hasičů Louny zvolili nového starostu a desetičlenný výkonný výbor. Novým okresním starostou se stal Jaroslav Kosina (na snímku vpravo, SDH Domoušice), pro nějž hlasovalo všech přítomných padesát delegátů SDH okresu Louny. Ve funkci vystřídal Jiřího Hence (na snímku vlevo), který nadále zůstává členem výkonného výboru. Náměstky byli zvoleni Petra Paurová a Pavel Suchý, členy výkonného výboru Karel Spurný, Karel Lang, Petr Šutera, Jiří Henc, Miloslav Hofman, Lucie Steklá a Václav Hančar. ,,Děkuji za podporu. Hasičina není to o jedinci, ale o týmu. Za uplynulých pět let se udělalo hodně práce a věřím, že v ní budeme pokračovat. Současně posílám poděkování do vašich sborů, výjezdových jed-notek, obcí a měst i kraje. Hasičskou káru potáhneme dál,“ řekl po zvolení J. Kosina. Hasičské sdružení má v okrese Louny téměř 2 200 členů v 55 sborech, hasičskému sportu s mládeží se věnuje sedmadvacet sborů. Text, foto: Lucie Steklá

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video