Ředitel Chrámu chmele a piva vyzývá k diskusi

Redakce 2012-05-01 01:49:00

Žatec  - Jak už jsme nedávno informovali, někteří hospodští si na žatecké radnici stěžovali na restauraci v Chrámu chmele a piva kvůli údajné nekalé soutěži. Proto jsme se zeptali ředitele příspěvkové organizace Chrám chmele a piva Jaroslava Čásy, zda je v této věci něco nového?

Informaci o stížnosti mám pouze zprostředkovanou, neboť nebyla adresována na Chrám Chmele a Piva. Za sebe chci říci jen jediné: Zvu všechny, které to opravdu zajímá na velký „kulatý“ stůl a mluvme spolu. Sezení se může uskutečnit v zasedací místnosti Sladovny za účasti nejen hospodských, jak se dotazujete, ale uvítal bych účast všech, které to zajímá. Myslím především na zástupce politických stran ze zastupitelstva města a na ty, kterým dění ve městě není lhostejné.
Jsem připraven na tomto veřejném fóru diskutovat o tom, jak vzájemné vztahy vylepšit. Navrhuji se sejít hned na počátku května, sám obešlu možné zájemce pozvánkou. Budu se těšit.  Berte tento rozhovor jako pozvánku.

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video