Memoriál Karla Raise: Přijela i manželka Romana Šeberleho Eva

Redakce 2012-05-10 00:39:00

Louny – Už tradičně krásné počasí přálo letošnímu 23. ročníku silničního běhu a 20. ročníku závodu vozíčkářů – Memoriál Karla Raise 2012, který se uskutečnil v sobotu 5. května na patnáctikilometrové trati vedoucí z Počerad do Loun. Tento závod byl opětovně zařazen do prestižního běžeckého poháru Mizuno running cup 2012. I tentokrát byl o závod velký zájem, celkem bylo klasifikováno 155 běžců, 47 vozíčkářů, na start lidového běhu se postavilo více než 400 účastníků a na dětský den plný soutěží a dětské atletiky se přihlásilo více než 260 dětí.

Hlavní závod ovládli čtyři kenští závodníci, prvenství získal Paul Kemboi, který trať uběhl za 45:03 min.  Jak se svěřil po závodě, příští rok by zde rád běžel pod 43 minuty. V ženách vyhrála jediná cizinka, Maďarka Zita Kácser v čase 58:32 min. Mezi závodnicemi se na start postavila i manželka našeho vynikající desetibojaře Romana Šebrleho Eva (na snímku), která obsadila sedmé místo v čase 1:07 hod. U vozíčkářů byl absolutně nejrychlejší Zbyněk Švehla v čase 21:59 min., u žen Slovenka Anna Oroszová v čase 28:00 min. Na snímku cíl lidového běhu, dobíhá Antonín Eiman s rodinou.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video