Memoriál Karla Raise: Přijela i manželka Romana Šeberleho Eva

Redakce 2012-05-10 00:39:00

Louny – Už tradičně krásné počasí přálo letošnímu 23. ročníku silničního běhu a 20. ročníku závodu vozíčkářů – Memoriál Karla Raise 2012, který se uskutečnil v sobotu 5. května na patnáctikilometrové trati vedoucí z Počerad do Loun. Tento závod byl opětovně zařazen do prestižního běžeckého poháru Mizuno running cup 2012. I tentokrát byl o závod velký zájem, celkem bylo klasifikováno 155 běžců, 47 vozíčkářů, na start lidového běhu se postavilo více než 400 účastníků a na dětský den plný soutěží a dětské atletiky se přihlásilo více než 260 dětí.

Hlavní závod ovládli čtyři kenští závodníci, prvenství získal Paul Kemboi, který trať uběhl za 45:03 min.  Jak se svěřil po závodě, příští rok by zde rád běžel pod 43 minuty. V ženách vyhrála jediná cizinka, Maďarka Zita Kácser v čase 58:32 min. Mezi závodnicemi se na start postavila i manželka našeho vynikající desetibojaře Romana Šebrleho Eva (na snímku), která obsadila sedmé místo v čase 1:07 hod. U vozíčkářů byl absolutně nejrychlejší Zbyněk Švehla v čase 21:59 min., u žen Slovenka Anna Oroszová v čase 28:00 min. Na snímku cíl lidového běhu, dobíhá Antonín Eiman s rodinou.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video