V Blatně zvažují, jestli se nevrátit do okresního přeboru

Jan Vnouček 2012-05-30 00:46:00

Sokol Tuchořice : TJ Blatno 3:3 (2:3) Blatenským se na jaře v I.B třídě nedaří a jen vzpomínají na podzimní euforii, kdy chvíli jako nováček i vedli tabulku. A namále měli i v Tuchořicích. Než se rozkoukali už v 19. minutě po střelách Klince a Smékala prohrávali 2:0.  Vždy je ale zdobil důraz a agresivita, a tak i teď  donutili domácí během tří minut ke třem fatálním minelám. 

Ve 24. po zaváhání obránce střílel Josef Kohout. Ve 26. udělal minelu tuchořický brankář Kořán a Pavel Loukota vyrovnal. A ve 27. po další nedůslednosti Malecký vybojoval míč a Kohout si znovu vychutnal celou obranu – 2:3. To ovšem bylo ze strany hostů všechno. Chyběl jim především kvalitní přechod do útoku. A celý druhý poločas až na úplný závěr se hrál na jejich branku. Tuchořičtí nakonec vyrovnali z ukázkového trestného kopu Klincem, ale na víc se nezmohli. Bod je pro Blatno úspěchem, přesto trenér Tomáš Adámek štěstím nezářil. Chybělo mu pro zranění  a pracovní povinnosti pět hráčů základní sestavy a jak prozradil, výbor vážně přemýšlí, zda se po sezóně administrativně nevrátit zpět do okresního přeboru. A to přesto, že Blatno drží s 33 body bezpečné 8. místo. Více snímku ze zápasu najdete ve fotogalerii na této stránce.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video