Úvod   /   Sport   /   Vyloupené Podbořany

Vyloupené Podbořany

Jan Vnouček 2012-05-16 00:16:00

Podbořany – Kam se poděly trofeje starosty města Podbořany? Už se asi vyjímají v hasičárnách v Touchovicích a ve Vroutku. Právě družstva z tamních sborů dobrovolných hasičů je domácím vyfoukla. Stalo se tak v sobotu při soutěži v královské disciplíně požárního sportu v požárním útoku. Ve 3. ročníku O pohár starosty města Podbořany se v kategorii muži utkalo celkem devět nadupaných týmů.

Za velmi chladného počasí první místo získal SDH Touchovice. Jen o neuvěřitelné čtyři setinky vteřiny za nimi skončil SDH Slavětín. Další vteřina a půl navíc znamenala třetí příčku pro SDH Lubenec. Čtvrtá skončila opět velmi těsně Chyše, páté Podbořany, šesté Dobroměřice, sedmý Žatec, osmý Krásný Dvůr a devátý Vroutek. V rámci okrsku Kryry tedy zvítězil Lubenec.
A jak to dělají Lubenečtí, že za sebou zase nechali celé Podbořansko? „Snažíme se od dubna trénovat aspoň třikrát měsíčně. A taky jsme spolu až na výjimky přes deset let, takže jsme sehraní a hlavně nás to pořád baví,“ usmíval se lubenecký velitel Václav Hadač.
Co se nepovedlo vrouteckým dospělým, zvládly jejich děti. Mladí hasiči z SDH Vroutek porazili oba týmy z Podbořan a odvezli si hlavní cenu. Mezi ženami nominovaly Touchovice před Útvinou a Dobroměřicemi.
Dobrý dojem ze soutěže kazila jen nízká účast v dětské kategorii způsobená kolidující dětskou soutěží v Košticích. „Ale já se už nebudu rozčilovat,“ mávl nad tím rukou jeden z pořadatelé Ondřej Dragula.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video