Informovanost občanů přinesla městu ocenění

Lucie Steklá 2021-02-11 14:49:00

Postoloprty (lus) Město Postoloprty již několik let vydává svůj zpravodaj. V loňském roce za to získalo ocenění, a to v soutěži Radniční listy roku 2020. V kategorii obcí a měst od 2 do 10 tisíc obyvatel získal zpravodaj první místo v okrese Louny, a také 1. místo v Ústeckém kraji. V celostátním kole to pro Postoloprty znamenalo krásné 21. místo. Porota v soutěži hodnotí kromě textů i vzhled radničních listů, grafické zpracování, kvalitu fotografií či užitečnost informací pro obyvatele města,“ uvedla tajemnice mě-sta Postoloprty Jana Fišerová.


Do soutěže Radniční listy roku 2020 bylo přihlášeno přibližně 240 obcí a měst. Ocenění uděluje zapsaný spolek Kvalikom, jehož název vychází ze slov kvalita a komunikace. ,,České obce jsou v mnoha ohledech celosvětovým unikátem. My hledáme ty nejlepší z nich, a to na okresní, krajské i celonárodní úrovni. Hodnotíme podle mnoha kritérií. Cílem je najít a odměnit obce, které vydávají ty nejkvalitnější radniční listy. V prvním ročníku soutěže jsme porovnávali mezi sebou více jak 160 periodik. Soutěž byla rozdělena na jednotlivé kraje, okresy a dále na tři kategorie podle počtu obyvatel. Vzhledem k velkému zájmu a pro nás nečekanému úspěchu a odezvě prvního ročníku soutěže se chystáme na vyhlášení Radničních listů roku 2021,” uvedli organizátoři soutěže. V novém ročníku budou organizátoři plošně hodnotit všechny tištěné zpravodaje českých obcí, měst a městských částí.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video