Máte zkušenost s dobrým skutkem? Hledáme činy roku

Hedvika Mašková 2021-02-23 17:30:00

Pandemie koronaviru pomohla v loňském roce vzedmout velkou vlnu solidarity v celé naší společnosti. Lidé si začali navzájem pomáhat a vznikla řada dobročinných projektů. Byli jsme po dlouhé době svědky toho, jak jako společnost dokážeme stát jeden při druhém. Vyrovnat se a lépe zvládnout nelehkou dobu potřebovali především senioři a lidé v prvních liniích, v nichž stáli nejen zdravotníci, policisté nebo hasiči, ale také pokladní v obchodech, popeláři, řidiči městské hromadné dopravy či kurýři.

Rádi bychom oslovili vás, jednotlivce i organizace, kteří jste nějakým způsobem pomohli v dnešní těžké době svým projektem či skutkem druhému člověku nebo skupině. Nebo je mezi našimi čtenáři někdo, kdo ví o někom z našeho žateckého regionu, kdo vykonal skutek plný soucitu a všímavosti vůči okolí? Pomozte nám a napište na email fajkusova@ohremedia.cz a přihlaste svůj nebo cizí dobrý skutek, pomoc nebo čin. O některých jsme již možná v našich novinách psali, ale některé mohly našemu oku uniknout a některé možná zůstaly před světem zcela skryty a ví o nich jen jejich aktéři.

Rozhodli jste se například rozvážet nákupy seniorům? Šili a darovali roušky? Zachránili jste život člověku nebo zvířeti? Pomohli rodině v sociální nouzi? Sehnali jste či finančně přispěli na pomůcky pro tělesně postižené osoby? Zorganizovali akci na podporu někoho ohroženého? Zapojili se jako dobrovolníci v nemocnici či sociálních službách? Přesně vás hledáme. Chceme zviditelnit tyto výjimečné skutky a ukázat ostatním dobré příklady a inspirovat je.

Nezáleží na tom, zda jsou činy malé nebo velké. Dobré skutky se cení nehledě na jejich velikost, vždy jsou vítané a dost často mají kouzelnou moc.


Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video