Máte zkušenost s dobrým skutkem? Hledáme činy roku

Hedvika Mašková 2021-02-23 17:30:00

Pandemie koronaviru pomohla v loňském roce vzedmout velkou vlnu solidarity v celé naší společnosti. Lidé si začali navzájem pomáhat a vznikla řada dobročinných projektů. Byli jsme po dlouhé době svědky toho, jak jako společnost dokážeme stát jeden při druhém. Vyrovnat se a lépe zvládnout nelehkou dobu potřebovali především senioři a lidé v prvních liniích, v nichž stáli nejen zdravotníci, policisté nebo hasiči, ale také pokladní v obchodech, popeláři, řidiči městské hromadné dopravy či kurýři.

Rádi bychom oslovili vás, jednotlivce i organizace, kteří jste nějakým způsobem pomohli v dnešní těžké době svým projektem či skutkem druhému člověku nebo skupině. Nebo je mezi našimi čtenáři někdo, kdo ví o někom z našeho žateckého regionu, kdo vykonal skutek plný soucitu a všímavosti vůči okolí? Pomozte nám a napište na email fajkusova@ohremedia.cz a přihlaste svůj nebo cizí dobrý skutek, pomoc nebo čin. O některých jsme již možná v našich novinách psali, ale některé mohly našemu oku uniknout a některé možná zůstaly před světem zcela skryty a ví o nich jen jejich aktéři.

Rozhodli jste se například rozvážet nákupy seniorům? Šili a darovali roušky? Zachránili jste život člověku nebo zvířeti? Pomohli rodině v sociální nouzi? Sehnali jste či finančně přispěli na pomůcky pro tělesně postižené osoby? Zorganizovali akci na podporu někoho ohroženého? Zapojili se jako dobrovolníci v nemocnici či sociálních službách? Přesně vás hledáme. Chceme zviditelnit tyto výjimečné skutky a ukázat ostatním dobré příklady a inspirovat je.

Nezáleží na tom, zda jsou činy malé nebo velké. Dobré skutky se cení nehledě na jejich velikost, vždy jsou vítané a dost často mají kouzelnou moc.


Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Veterina Podměstí - podkova pro štěstí

Slavnostní otevření Veteriny Podměstí 5. 11. 2023 a podkova pro štěstí jako dárek MVDr. Ivaně Kafka Kocinové.

Přehrát video
Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video