Máte zkušenost s dobrým skutkem? Hledáme činy roku

Hedvika Mašková 2021-02-23 17:30:00

Pandemie koronaviru pomohla v loňském roce vzedmout velkou vlnu solidarity v celé naší společnosti. Lidé si začali navzájem pomáhat a vznikla řada dobročinných projektů. Byli jsme po dlouhé době svědky toho, jak jako společnost dokážeme stát jeden při druhém. Vyrovnat se a lépe zvládnout nelehkou dobu potřebovali především senioři a lidé v prvních liniích, v nichž stáli nejen zdravotníci, policisté nebo hasiči, ale také pokladní v obchodech, popeláři, řidiči městské hromadné dopravy či kurýři.

Rádi bychom oslovili vás, jednotlivce i organizace, kteří jste nějakým způsobem pomohli v dnešní těžké době svým projektem či skutkem druhému člověku nebo skupině. Nebo je mezi našimi čtenáři někdo, kdo ví o někom z našeho žateckého regionu, kdo vykonal skutek plný soucitu a všímavosti vůči okolí? Pomozte nám a napište na email fajkusova@ohremedia.cz a přihlaste svůj nebo cizí dobrý skutek, pomoc nebo čin. O některých jsme již možná v našich novinách psali, ale některé mohly našemu oku uniknout a některé možná zůstaly před světem zcela skryty a ví o nich jen jejich aktéři.

Rozhodli jste se například rozvážet nákupy seniorům? Šili a darovali roušky? Zachránili jste život člověku nebo zvířeti? Pomohli rodině v sociální nouzi? Sehnali jste či finančně přispěli na pomůcky pro tělesně postižené osoby? Zorganizovali akci na podporu někoho ohroženého? Zapojili se jako dobrovolníci v nemocnici či sociálních službách? Přesně vás hledáme. Chceme zviditelnit tyto výjimečné skutky a ukázat ostatním dobré příklady a inspirovat je.

Nezáleží na tom, zda jsou činy malé nebo velké. Dobré skutky se cení nehledě na jejich velikost, vždy jsou vítané a dost často mají kouzelnou moc.


Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video