Úsek budoucí dálnice rozdělila mobilní svodidla

Lucie Steklá 2021-02-02 18:08:00

Louny (lus) Práce na zkapacitnění obchvatu Loun, jehož výsledkem bude další čtyřpruhý úsek dálnice, postupují. Během uplynulého víkendu proběhla na silnici I/7 na 44 až 51 kilometru montáž mobilních svodidel. Současně si po-stupující práce na dostavbě dálnice vyžádali kompletní uzavření křižovatky u Loun, tedy nájezdy a sjezdy Louny centrum

. Auta tak již z budoucí dálnice nenajedou ze směru od Prahy ani Chomutova ve směru na Louny či Cítoliby, stejně jako z křižovatky na komunikaci nenajedou. Využít musí křižovatky Louny západ a Louny východ. Toto dopraví omezení je již trvalé. ,,Krajský úřad Ústeckého kraje povolil od pondělí 18. ledna 2021 uzavírku ramp na mimoúrovňové křižovatky Louny centrum nedaleko Cítolib. Uzavírka těchto jižních ramp začala již v průběhu prosince 2020. Řidiči jsou vedeni po značených objízdných trasách. Omezení potvrzené souhlasným stanoviskem Policie ČR potrvá do konce roku 2021. Tato mimoúrovňová křižovatka bude v rámci rozšíření I/7 na dálnici D7 trvale zrušena,“ uvedlo Ředitelství silnic a dálnic. Stanovené objížďky zatíží centrum Loun. Od Chomutova jsou již řidiči vedeni po silnici I/28, dále ulicemi Postoloprtská, Slovenského národního povstání a Osvoboditelů. Ostatní řidiči jsou od MÚK Louny centrum navedeni ke křižovatce Louny východ a dále ulicemi Václava Majera a 28. října do centra Loun. Vozidla jedoucí do obce Cítoliby jsou taktéž vedena k Louny východ a až do ulice Chlumčanská. Ve směru od Prahy pojedou řidiči ulicí V. Majera a 28. října do centra Loun nebo směrem na Cítoliby. ,,Vozidla, která tuto objízdnou trasu nevyužijí, mohou pokračovat směrem Louny západ a dále ulicemi Postoloprtská, SNP a Osvoboditelů do centra Loun. Vozidla jedoucí z Loun ke zrušeným sjezdům Louny centrum musí pokračovat přes Cítoliby ke sjezdům Louny východ, odkud mohou pokračovat ve směru na Chomutov nebo na Prahu,“ uvádí objízdné trasy ŘSD. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video