Nedání přednosti stálo dva životy

2021-02-23 12:44:09

VERNÉŘOV (r) – K tragické dopravní nehodě, při níž na místě zahynuli dva lidé, došlo v pondělí 22. února krátce po poledni u bývalé obce Vernéřov. Jak řekla okresní policejní mluvčí Miroslava Glogovská, z vedlejší silnice směrem od Kadaně jela posádka osobního vozu, jehož 70letý řidič zřejmě nedal přednost nákladní dodávce, jedoucí po hlavní silnici I/13 směrem od Klášterce nad Ohří.

„Došlo ke střetu, po kterém obě vozidla skončila mimo silnici. Řidič osobního vozu a jeho spolujezdkyně, ročník 1957, byli na místě mrtví. Řidič nákladního automobilu utrpěl podle předběžných zpráv lehká zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice,“ uvedla mluvčí.

Na místě nehody zasahovali hasičské jednotky a zamířil sem i vrtulník letecké záchranné služby. Na základnu se ale vrátil prázdný, protože oběti už nejevily známky života. Provoz na místě policisté řídili střídavě jedním jízdním pruhem.

Křižovatka silnice č. 13 a takzvané prostřední cesty do Kadaně je místem častých dopravních nehod. Už vloni měla začít její přestavba na kruhový objezd, ale kvůli komplikacím se stavebním povolením ji Ředitelství silnic a dálnic přesunulo na letošní rok. Jednou z největších zdejších dopravních nehod byla havárie autobusu v roce 2016, kterému z vedlejší silnice vjela do cesty řidička osobního vozu. Šofér autobusu jedoucí směrem na Chomutov se jí pokusil vyhnout, ale při manévru se dostal mimo vozovku, kde naboural do horkovodu (na snímku). Zraněno bylo 25 lidí, z toho sedm těžce.

Foto: Archiv

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video