FOTOGALERIE: Krásná zima vytáhla lidi ven - vyrazili na sníh i na led

Alla Želinská 2021-02-24 01:20:00

Po distanční výuce hop do stopy... Na kopec do zámeckého parku... Schillerův park sjíždějí děti... Bruslení u vodojemu... Z Blšan do Siřemi na běžkách... Bobovačka pod kostelem.

Martina Myšková z Buškovic je učitelka a ráda sportuje. Běžky v těchto zasněžených dnech pro ni byly jasnou volbou. Ať už v okolí Buškovic, nebo kousek dál. „Buškovickou magistrálu vyšlápli místní, není to skútrem, ale také super. V pátek jsme poprvé vyzkoušeli i okruh projetý Štorkovic skútrem z Buškovic do Hluban… bylo to skvělý. Díky za upravenou trať! Běžkujeme celá rodina – manžel Martin a kluci – Pepča, Vojta a Martin,“ uvedla Martina.

Daniel Barták ze Pšova spolu se svými sestrami Nikčou a Míšou rádi bobují, sáňkují i koloběžkují! „Dnešní den jsme strávili zase v Krásném Dvoře. Je tam super kopec!” hlásil Dan předminulý čtvrtek. Sníh si v posledních dnech užili také na Rubínu, Andělské hoře nebo na Měděnci. 

Velmi frekventovaným místem byl v minulých dnech Schillerův park v Podbořanech, kam míří rodiče s dětmi, aby si užili zasněžené kopce. Zasáňkovat se vydali na Valentýna také sourozenci Vašek, Martin a Marek Repkovi z Podbořan. „Rádi chodíme s dětmi sem, a také za koupaliště,” říká maminka Zdeňka Repková. Zasněžené kopce podbořanského parku děti sjíždějí na bobech, sáňkách, plastových lopatách, „pekáčích” či jen na igelitkách naplněných sněhem. Hlavně že to jede! 

„Jaký si to uděláš, takový to máš,” řekl si Jiří Fišer a šel v sobotu ráno připravit led na rybníčku u městského koupaliště v Podbořanech, aby si odpoledne mohl zabruslit a zahrát hokej se synem Jirkou. Bydlí jen kousek a pořádně zamrzlá vodní plocha téměř „u baráku” se nabídla jako dobrá alternativa zavřeného kluziště. 

Rodina Skalických z Blšan vyrazila v uplynulých dnech na běžkařský výlet do nedaleké Siřemi a zpět. „Bylo to super!” pochvalovali si. 

Zimní nadílka v Podbořanech nadchla v uplynulých dnech hlavně děti. Stavěly sněhuláky, bobovaly na kopci pod kostelem i u fary, sáňkovaly s rodiči, na vycházkách pozorovaly a užívaly si zasněžené město. 

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video