Jubilejní ročník přespolního běhu letos proběhne virtuálně

Lucie Steklá 2021-02-25 16:02:31

Louny (lus) Formou virtuálního běžeckého závodu proběhne letošní, již 55. ročník Jarního přespolního běhu v Lounech a současně 19. Ročník Memoriálu Lucky Náprstkové. Na zdolání trati mají zájemci celý týden, od pondělí 1. do 7. března. Trať povede na ,,svém místě“, tedy v parku mezi Louny a Dobroměřicemi u cyklistického stadionu. Zúčastnit se může každý, běžci od jednoho do sta let.

,,Závodí se parku ve zvlněném terénu po lesních pěšinách. Použití atletických treter je povoleno. Vyznačení tratí zajistí pořadatel od pondělí 1. března do neděle 7. března, a to včetně plánku trati, který bude umístěn v místě startu,“ uvedl předseda pořadatelského klubu ASK Elna Počerady Václav Krebs.

Protože bude letošní závod individuální a virtuální, k měření času běhu musí závodníci použít jakoukoliv mobilní aplikaci, nebo chytré hodinky, nejlépe s podporou GPS. ,,Kdo nemá, postačí stopky nebo podobné zařízení,“ dodávají pořadatelé. Výsledný čas pak formou skenu - fota se záznamem výkonu zaslat na adresu klubu askelna@gmail.com. Výsledek běžce musí být doplněn celým jménem, rokem narození a příslušností k oddílu, škole nebo místu bydliště.

,,Při vlastním běhu na trati musí být dodržována vyhlášena opatření s ohledem na Covidovou situaci v ČR v den účasti závodníka. Pořadatel za nedodržení nařízení nezodpovídá!“ upozorňují pořadatelé.

Letošní ročník přespolního běhu se uskuteční bez vyhlášení cen. Výjimkou je kategorie dorostenek. ,,V Memoriálu Lucky Náprstkové obdrží nejrychlejší závodnice věcnou cenu, kterou předá zástupce klubu po dohodě s vítězkou,“ uvedl V. Krebs.

Vyhlášení výsledků bude provedeno formou vyvěšení výsledkové listiny na stránkách klubu a na Facebooku.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video
O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video