Situace se mírně zlepšuje, zaznělo dnes na pravidelném jednání Krizového štábu města

2021-03-25 08:01:00

CHOMUTOV - Členové Krizového štábu města Chomutov se dnes sešli k pravidelnému jednání, aby sdíleli informace spojené s epidemiologickou krizí v našem městě a blízkém okolí.

Jednání se tradičně zúčastnili zástupci vedení města i magistrátu, zástupce Nemocnice Chomutov, Městské policie, Policie České republiky a Hasičského záchranného sboru.

„Aktuální situace na Chomutovsku se zlepšuje,“ řekl primátor Chomutova Marek Hrabáč. Chomutovská nemocnice stále disponuje 4 covidovými odděleními + dvěma covid JIP. Hospitalizováno je momentálně 86 pacientů z toho 11 na JIP a z nich 6 na umělé plicní ventilaci. Stále se snižuje věk hospitalizovaných osob. Na Chomutovsku přibývá přibližně 100 pozitivně testovaných osob denně. Velkokapacitní očkovací centrum v Nemocnici Chomutov bude připraveno od 1. dubna spustit provoz. Do Ústeckého kraje má na konci měsíce března dorazit cca 18 000 vakcín. Nezbytná péče o děti pracovníků IZS v Základní škole Školní 1480 bude pokračovat i během Velikonočních svátků.

„Další jednání Krizového štábu Chomutova proběhne v očkovacím centru příští středu 31. března 2021,“ dodal závěrem primátor Hrabáč.

Foto: Město Chomutov

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video