Sympaťákem Pejskiády se stal Marty

Jan Vnouček 2012-05-25 01:51:00

Lubenec – Malí i velcí, tlustí i hubení, huňatí i krátkosrstí. Prostě psi všemožných čistokrevných i pouličních plemen se sešli v sobotu se svými páníčky a paničkami v lubenecké Třešňovce, aby se utkali v neoficiálním závodě agility. Přeloženo do češtiny, aby si zazávodili na překážkové dráze. A kdo neměl čtyřnohého kamaráda, mohl si po závodě vypůjčit plyšového a s ním si obtížnost překážek vyzkoušet sám.

Této šance využilo hodně nejmenších dětí i jejich rodičů. Počasí se vydařilo, a tak účastníci i pořadatelé 2. ročníku Pejskiády z Kulturní komise obce Lubenec museli být spokojení. A spokojení byli i vítězové. Vítězem se stala Maruška s Johnym, druhý doběhl Max se Zuzkou Kloubovou a třetí Bety s Aničkou Šáchovou. Psím sympaťákem se stal Marty Evy Táboříkové před Sindy Jakuba Hausnera. Vyhlášeny byl i nejkratší, nejdelší, nejnižší a nejvyšší pes.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video