Podbořany jako jedno velké staveniště

Jan Vnouček 2012-05-27 01:18:00

Podbořany – Střed Podbořan se změnil v jedno velké staveniště.  Vedle stavby nového silničního a pěšího  mostu přes Dolánecký potok, která rozdělila města na dvě poloviny, pokračovala minulý týden také renovace silnice v Dukelské ulici mezi kruhovým objezdem a křižovatkou s Letovskou. Ještě před tím tam firma Bauvant u Základní umělecké školy provedla pokládku nové dešťové kanalizace. Na spadnutí byla minulý týden také výměna konstrukčních vrstev vozovky v Dukelské silnici mezi mostem a  odbočkou k Penny. 

Současně se mění jeden z nejstarších podbořanských vodovodů v Kadaňské ulici a začala též dlouho avizovaná úprava kruhové křižovatky. V sobotu se navíc firma Herkul pustila do pokládky obrusné vrstvy na očihovskou silnici a na půl dne uzavřela vjezd do Letovské i s objížďkou k Bille. Podobný dopravní chaos znovu vypukne, až se bude „balit“ křižovatka Kadaňská a Žatecká.
„Ještě to musíme měsíc vydržet. Harmonogram zatím dodržují, takže je předpoklad, že do konce června bude celé město průjezdné. A mnoho let se tu nebude muset s průjezdnými silnicemi nic dělat,“ věří Martin Gutzer, tajemník MěÚ Podbořany.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video