Na předsedu OFS Louny kandidují čtyři zájemci, volba proběhne v sobotu

Lucie Steklá 2021-04-09 14:32:03

Od letošního února postupně probíhají volby do okresních fotbalových svazů (OFS) v rámci celé České republiky. Tuto sobotu proběhnou volby v okrese Louny.

Výkonný výbor OFS Louny svolal na svém jednání 10.března mimořádnou Valnou hromadu na sokbotu 10. dubna 2021. Zástupci fotbalových klubů Lounska, Žatecka a Podbořanska se sejdou v Kulturním domě ve Výškově od 8.15 hodin. 

Než dojde k samotné volbě předsedy OFS a členů výkonného výboru, vyslechnou si delegáti klubů například zprávy o činnosti a hospodaření OFS za uplynulé období.

Na funkci předsedy Okresního fotbalového klubu jsou čtyři kandidáti: Domecký Pavel, Příhoda Radek, Teuber Ivan, Vápeník Martin.

Kandidáti na členy VV jsou následující: Kalista Petr, Kříž Jiří, Mička Jaroslav, Příhoda Radek, Vápeník Martin, Zedník Jindřich, kandidáti na členy RK jsou Doudová Marie, Gross Miloslav a Smreček Ladislav. 

Valnou hromadu budou provázet opatření v souvislostí s epidemií koronaviru. Každý delegát při prezenci předloží od lékaře doklad o očkování na COVID-19 nebo potvrzení od KHS, že v uplynulých 90 dnech prodělal nemoc COVID – 19., delegáti, kteří nepředloží požadované potvrzení, budou před zahájením zdarma otestováni na COVID – 19. V případě pozitivního nálezu se VH delegát nemůže zúčastnit.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video