Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-04-13 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 15 vychází ve středu 14. dubna.

V patnáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NUTRIÍCH usídlených v Radíčevsi, panu Františku NEVEČEŘALOVI z Hořetic, který se stará o veřejnou zeleň, vznikajících OBECNÍCH BYTECH v nevyužívané budově v Liběšicích, odstartování PRÁCE NA CHMELNICÍCH a očekávaný příjezd brigádníků z východu, PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÉM SENIOROVI, které skončilo bohužel nešťastně, HLAVĚ STÁTU a jmenování nového ministra zdravotnictví, již hotové EXPOZICI V RADNIČNÍ VĚŽI, další SBÍRCE PRO DIAKONII Broumov v holedečské hasičské zbrojnici, novém VIDEOPOŘADU Spolku rodáků a přátel města Žatce ŽATEC BEZ CENZURY a předání HASIČSKÉ STANICE na Trianglu do rukou krajských hasičů.

Sportovní strana nabídne blížící se ŽATECKÝ PŮLMARATON, který bude opět provázen omezeními, NÁVRAT NA TENISOVÉ KURTY a novém PŘEDSEDOVI OKRESNÍHO FOTBALOVÉHO SVAZU Pavlu Domeckým z Loun.

Na kulturní straně se můžete začíst do dvou povídek z knihy Z NEBE SE DÁ VYSTŘIHOVAT od Aleše Stroukala a také se dozvíte, že KNIHOVNA JE OPĚT PŘÍSTUPNÁ ČTENÁŘŮM. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s Lukášem Stránským a Kateřinou Paškovou ze ŽATECKÉ FARMY. Máme pro vás v pořadí již pátý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH LOUNSKA, tentokrát se vydáme za Kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Opočně.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video