Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-04-13 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 15 vychází ve středu 14. dubna.

V patnáctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NUTRIÍCH usídlených v Radíčevsi, panu Františku NEVEČEŘALOVI z Hořetic, který se stará o veřejnou zeleň, vznikajících OBECNÍCH BYTECH v nevyužívané budově v Liběšicích, odstartování PRÁCE NA CHMELNICÍCH a očekávaný příjezd brigádníků z východu, PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÉM SENIOROVI, které skončilo bohužel nešťastně, HLAVĚ STÁTU a jmenování nového ministra zdravotnictví, již hotové EXPOZICI V RADNIČNÍ VĚŽI, další SBÍRCE PRO DIAKONII Broumov v holedečské hasičské zbrojnici, novém VIDEOPOŘADU Spolku rodáků a přátel města Žatce ŽATEC BEZ CENZURY a předání HASIČSKÉ STANICE na Trianglu do rukou krajských hasičů.

Sportovní strana nabídne blížící se ŽATECKÝ PŮLMARATON, který bude opět provázen omezeními, NÁVRAT NA TENISOVÉ KURTY a novém PŘEDSEDOVI OKRESNÍHO FOTBALOVÉHO SVAZU Pavlu Domeckým z Loun.

Na kulturní straně se můžete začíst do dvou povídek z knihy Z NEBE SE DÁ VYSTŘIHOVAT od Aleše Stroukala a také se dozvíte, že KNIHOVNA JE OPĚT PŘÍSTUPNÁ ČTENÁŘŮM. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s Lukášem Stránským a Kateřinou Paškovou ze ŽATECKÉ FARMY. Máme pro vás v pořadí již pátý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH LOUNSKA, tentokrát se vydáme za Kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Opočně.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Strojní zámečník - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: výroba a montáž česacích linek * zámečnické a svářečské práce. Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technické * svářečský kurz na kyslíko-acetylenové svářování plamenem * svářečský průkaz na svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video