Zapojte se do jarní soutěže

Redakce 2021-04-24 07:58:00

REGION — Spolek „Proč bychom se netěšili” již druhým rokem vyhlásil literární, fotografickou a výtvarnou soutěž. Soutěž běží od března a její ukončení je naplánováno na 31. května. Oproti loňskému 1. ročníku je několik málo administrativních změn a to ve způsobu přijímání příspěvků a v distribuci k porotcům. Naši milí porotci nám snad zůstali věrní.

Fotografická soutěž témata:

1. Voda všech skupenství a tvarů

2. Příběhy z ulice

3. Naděje

Výtvarná soutěž témata:

1. Voda všech skupenství a tvarů

2. Příběhy z ulice

3. Naděje

Literární soutěž témata:

1. Fantasy

2. Příběhy z ulice

3. Naděje

Propozice soutěže:

Soutěž byla vyhlášena dne 1. března.

Ukončení soutěže 30. května.

Vyhlášení výherců soutěží 25. června.

Jsou tři věkové kategorie:

1. předškoláci až 1. stupeň Základní školy

2. 2. stupeň Základní školy až 17 let

3. nad 17 let.

Požádali jsme Romana Honzíka, aby se ujal administrace, proto tedy své příspěvky zasílejte prosím na e-mail: romanhon@seznam.cz

Příspěvky Roman Honzík zaeviduje, opatří každý příspěvek anonymní značkou a následně odešle příslušným porotcům. Hodnocení tedy bude anonymní. Porotci budou znát pouze věk účastníka, název díla a kategorii. Výherci se mohou těšit na knížky, kreslící potřeby, kamery a další pěkné ceny! Pište, foťte, kreslete a hlavně se u toho dobře bavte !

Text a foto z loňského vyhlášení: Barbora NETOLICKÁ 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video