Medvídek z Loun se stal oblíbenou hračkou a inspirací pro domácí úkol

Lucie Steklá 2021-05-05 17:09:00

Louny (lus) Dotazy, stížnosti, žádosti, upozornění nebo nabídky a korespondence s partnerskými městy, to je běžná pošta městského úřadu. Když pak v obálce zaměstnanci úřadu najdou dopis neobvyklého tématu, proč se o něj s veřejností nepodělit.

,,Když pošta doručí zásilku neobvyklou, proč se o ni, zvláště v téhle stále svízelné době, i s ostatními nepodělit a i je tak potěšit?,“ uvedlo vedení města.

Před pár měsíci obdržela jedna z malých návštěvnic města Louny dáreček, který si velice oblíbila. Z toho důvodu nyní její maminka poslala na lounskou radnici dopis - úkol, jaký Sofinka, žačka 3. ročníku základní školy, vypracovala ve slohovém výcviku. ,,Medvídek s logem Loun na hrudi a charakteristikou jeho vlastností udělal všem na radnici velikou radost! S poděkováním posíláme pozdrav až do Klatov!“ dodalo vedení města.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video