Hasiči z Obory postupují do krajského kola požárního sportu

Lucie Steklá 2021-05-25 15:58:00

Na základě výjimky Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje se v sobotu 15. května v Telcích, za stanovených epidemických pravidel, uskutečnilo okresní kolo družstev Sborů dobrovolných hasičů v požárním sportu.

 Z důvodu nemožnosti konání postupových kol, se mohla přihlásit všechna družstva z okresu Louny. V kategorii mužů jich nakonec dorazilo pět - z Černčic, Obory, Slavětína, Radonic a Nepomyšle. Na hasiče čekal závod na sto metrů s překážkami pro čtyři závodníky, počítaly se dva časy, a disciplína požární útok s vodou, kdy se ze dvou kol počítal lepší čas. V závodě na 100 m se nejvíce dařilo SDH Obora, druzí byli hasiči z Černčic, třetí SDH Slavětín, Nepomyšl čtvrtý, Radonice páté. O vítězi rozhodl požární útok, kdy první a druhé místo dělily jen dvě setiny zaběhnutého času. A i když byli oborští hasiči ,,až druzí“, celkově si zajistili vítězství v kole okresním a postup do krajského, kde budou usilovat o postup na MČR. Druhé místo v okresním kole obsadili hasiči ze Slavětína, třetí Černčice. Text, foto: L. Steklá

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video