Eurobabičky na Novém Hradě

Pavel Macák 2012-06-05 09:02:00

Jimlín – Regionální casting soutěže Eurobabička 2012 se uskutečnil koncem května v prostorách zámku Nový Hrad v Jimlíně o zařazení do celostátního finále, které proběhne v říjnu, se zde ucházelo sedm žen „babičkovského“ věku z Ústeckého, Středočeského a Jihočeského kraje. Velice pozitivní bylo, že mezi nimi byly tři zástupkyně lounského okresu. 

Milena Liptáková z Úlovic (druhá zprava), Míša Maxová z Dobroměřic (druhá zleva) a Drahomíra Bártová z Loun(čtvrtá zprava). Všechny soutěžící se nejprve představily porotě i divákům a následně předvedly to nejlepší, co dovedou. Porota měla těžkou úlohu vybrat ty nejlepší babičky. V nejbližších dnech bude zahájeno internetové hlasování o postup soutěžících do semifinále. Za dokonalou přípravu a organizaci patří velké poděkování Vilmě Svobodové a členům občanského sdružení Pomoc bližnímu – senior klub Louny. Záštitu nad letošní soutěží MISSIS Eurobabička 2012 převzala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Více snímků ve fotogalerii na této straně.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video