Kamil Smrčka stříbrný na MČR kulturistiky

Lucie Steklá 2021-07-20 15:03:00

Louny, Turnov (lus) Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, které se konalo v sobotu 12. června v kulturním centru v Turnově, mělo také zastoupení z Lounska. Závodníci se utkali v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.


Na pódium nakonec nastoupilo 97 závodníků. Mezi nimi také Kamil Smrčka z Loun, který v kulturistice juniorů nad 77 kilogramů získal 2. místo. ,,Ze začátku jsem byl dost nervózní, ale nakonec jsem to urval. Byly to moje první závody a s výsledkem jsem spokojen,“ uvedl po závodě Lukáš Smrčka a dodal: ,,Cítím se motivován posunout to o krok dál. Letošní rok chci nabrat pár nových svalů a vypilovat pózing a přitáhnout sem domu první místo.“ Co se týče dalších soutěží, tak ještě kulturista Kamil nemá vybráno, kvůli možnému covid stavu, který může kdykoliv nastat. K úspěchu a stříbrné medaili gratulujeme!

                        Foto: Hana Fujtíková


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video