Kam za kulturou a zábavou na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2021-07-23 11:56:00

Šoury roury, Průvan, Noc světel, Sochání VI., Rock pro Chaloupku, Mňága a Žďorp, Janek Ledecký, Travesti show, Vše o ženách na tvrzi, Den otevřených dveří na Macerce, dětské odpoledne v Zámecké zahradě - víkend je tu!

ŽATECKO

PÁTEK 23. ČERVENCE

Žatec, u bývalé Spořitelny: Šoury roury - Hudba v podloubí. Od 18 hod.

DDM Žatec: Noc s Fortnitem - přespání, do 24.7. Od 18 hod. do 10 hod.

Klášterní zahrada Žatec: Koncert folkové skupiny Průvan. Od 19 do 21 hod.

Letní kino Žatec: Mstitel. Od 21:30 hod.

Válečné muzeum Libočany: Je možno navštívit muzeum i v týdnu, po telefonické domluvě, tel. 702 991 271.  

SOBOTA 24. ČERVENCE

Letiště Macerka u Žatce: Den otevřených dveří aneb Dočesná jinak - výsadky parašutistů na letiště a do přehrady Nechranice, ultralehká letadla, modely letadel, drobné občerstvení, kolotoče pro děti, vstupné a parkování zdarma. Od 10 do 16 hod.

Křížova vila Žatec: Sochání VI. Od 13 hod.

Chaloupka Žatec: Rock pro Chaloupku. Od 14 hod.

Letní kino Žatec: Festival Šlágr v Letním kině. Od 15 hod.

Dvořákova ulice Žatec: Muzeum Homolupulů. Od 18 hod.

Náměstí Svobody čp. 43 Žatec: Letní večery u piana od Elišky. Od 18:30 do 21 hod.

NEDĚLE 25. ČERVENCE

Letní kino Žatec: Bože, ty seš hajzl. Od 21:30 hod.

Zámek Stekník: Historické kočárky a hračky z 19. století na zámku Stekník – poslední prohlídka v 16 hod. Od 10 do 17 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 23. ČERVENCE

Zámecká zahrada Postoloprty: Letní kino (po setmění) s živou hudbou (20.30 hod.): film Štěstí je krásná věc, hraje Pepa Štross a syn.

Cítoliby: Cítolibská svatojakubská pouť: country skupina Honáci (zahrada Dělnického domu). Od 17 hod.

Boženina studánka Peruc: Vypráví čarodějka. Od 10.30, 12, 13.30, 15, 16.30 a 18 hod.

Tvrz Divice: Vše o ženách - komedie o mužích, kteří se domnívají, že všechno ví… a to nejen o ženách. V hl. Rolích: Jitka Schneiderová, Anna Šišková a Jana Krausová. Od 20 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Mňága a Žďorp. Od 18 hod.

SOBOTA 24. ČERVENCE

Zámecká zahrada Postoloprty: Zábavné dětské odpoledne – dětská show s Míšou (13 hod), Lotrando a Zubejda - pohádkový muzikál Divadla Natálie Venturové (15 hod). Atrakce, lunapark, stánky. Od 12 hod.

Kinematograf bratří Čadíků: 3Bobule – před promítáním živá hudba: A Bag of Potatoes, Petr Novotný a přátelé, Pepa Štross & syn, Pan Demos. Občerstvení zajištěno, vstup volný, při promítání dobrovolné vstupné na charitu. Od 20:30 hod.

Roubenka Louny: Lounské PARKování – sranda turnaj ve fotbale. Od 10 hod., DC Radio – akustický koncert (17 hod.), Aliance Rock. (od 20 hod.)

Pivovar Zichovec Louny: K jídlu pomalu pečené maso od Hell Smoke BBQ, dobré pivo a k letní pohodě zahraje DJ Swing Thing. Od 16 hod.

Obec Hříškov: 9. ročník Srazu historických vozidel – registrace účastníků, vyjížďka okolními obcemi (12 hod), vyhlášení ankety, předání pohárů a ocenění, tombola, bohatý doprovodný program. Od 9 hod.

Kaple sv. Anny Nečichy: Poutní mše ke cti sv. Jáchyma a Anny. Od 16 hod.

Cítoliby: Cítolibská svatojakubská pouť: Kroky Michala Davida Revival (14.30), vyhlášení ankety (15.30), dětský pohádkový den (16.30), pouťová zábava s kapelou Živá hudba (19). Vše na Tyršově náměstí.

Vernerův mlýn Brloh: Prohlídka technologií mletí obilí. Od 14, 15 a 16 hod.

Sokolské cvičiště Hřivice: Pouťová zábava, hraje Reflex. Od 20 hod.

Kino Domoušice: PINOCCHIO. Od 19 hod.

Boženina studánka Peruc: Příběhy majitelů peruckého panství – letní vyprávění v zámeckém parku. Od 10.30, 12, 13.30, 15, 16.30 a 18 hod.

Kostel Nanebevzetí P. Marie Dolní Ročov: Workshop s Janem Řeřichou: Milujeme práci s hlínou. Od 10 do 16 hod. Rezervace předem.

Tvrz Divice: Vysavač - Bob Klepl v jedinečné one man show. Od 20 hod.

Kostel sv. Bartoloměje Smolnice: Koncert: Ondřej Valenta (varhany), Eva Prchalová (flétna) a Eliška Minářová (soprán). Od 16 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Janek Ledecký. Od 18 hod.

Hostinec Hasičárna v Oboře u Loun: Travesti show – Golden Cats. Od 20 hod.

NEDĚLE 25. ČERVENCE

Kostel sv. Mikuláše Louny: Mše. Od 9 hod.

Pivovar Zichovec Louny: K jídlu pomalu pečené maso od Hell Smoke BBQ, dobré pivo a k letní pohodě zahraje DJ Swing Thing. Od 16 hod.

Cítoliby: Cítolibská svatojakubská pouť: poutní mše v kostele. Od 16 hod.

Vernerův mlýn Brloh: Prohlídka technologií mletí obilí. Od 14, 15 a 16 hod.

Sokolské cvičiště Hřivice: Pouť, hraje Pichlovanka. Od 13 hod.

Boženina studánka Peruc: Příběhy majitelů peruckého panství – letní vyprávění v zámeckém parku. Od 10.30, 12, 13.30, 15, 16.30 a 18 hod.

Tvrz Divice: Kutloch aneb I muži mají své dny - velmi komická černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě. Od 20 hod.

Kostel sv. Jiljí Vinařice: Mše. Od 14 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 23. ČERVENCE

Letní kino Podbořany (na koupališti): Havel - celovečerní snímek přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. Vstupné 80 Kč. Od 21:30 hodin.

SOBOTA 24. ČERVENCE

Fotbalové hřiště Petrohrad: Fotbalový turnaj 2021 - pořádá spolek VEEV s podporou obce Petrohrad. Výtěžek z dobrovolného vstupného pro Stebno. Od 10 hod.

Kostel sv. Jakuba Většího Vroutek: SVATOJAKUBSKÝ KONCERT - hrají: na klarinet Eliška Brožková Pospíšilová, Anna Paulová, na fagot Petr Hlavatý. Zve město Vroutek. Od 13 hodin.

Kostel sv. Jiljí Libyně: NOC SVĚTEL – křest nové knihy Kristiny Folprechtové, koncert Felix Slováček jr. (soprán saxofon, klarinet, zpěv) a Vjačeslav Grochovskij jr. (klavír). Filmové melodie, evergreeny a Semafor. Vstupenky v předprodeji (290 Kč). Od 21 hodin.

Letní kino Klášterec n. Ohří: Den Ohře 2021 - Bohatý program, atrakce, soutěže, koncerty. Od 14 hod. vystoupení Richarda Nedvěda,

NEDĚLE 25. ČERVENCE

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Mše svatá - v 8:30 hod.

Fotbalové hřiště Krásný Dvůr: Fotbalový turnaj a zábavný den pro děti - Bambini Cup, turnaj dospělých, nábor do fotb. klubu, losování o hodnotné ceny, ukázka hasičské techniky. Od 9 hod.

Zámek Krásný Dvůr: Přerušený hovor - v zámeckém parku čtvrtým rokem pokračuje projekt „Současné umění v kontextu historické památky“, tentokrát ve spolupráci s Galerií HYB4 a Kampusem Hybernská.

Zámecký park Chyše: Pohádkový den s dětským divadlem Z Bedny. Od 14 do 17 hodin vás čeká pohádkový program - pohádky, tvořivé dílny a soutěže. Také 1. 8. Od 14 hod.

Koupaliště Podbořany: Otevřeno - velký bazén, dětský bazén, dvě hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a občerstvení. Od 10 do 20 hod.

Koupaliště Krásný Dvůr: Otevřeno - od 9 do 20 hod.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video