Dagmar Havlová odmítla přijet

Pavel Macák 2012-06-11 00:10:00

Louny – Bývalá první dáma herečka Dagmar Havlová se vedení města Loun vymluvila, že nemá čas, aby si přijela převzít dekret o čestném občanství, které jejímu zemřelému manželovi a exprezidentovi Václavu Havlovi udělilo zastupitelstvo města na svém nedávném jednání. „Velice nás to zamrzelo, že paní Havlová odmítla navštívit naše město a čestné občanství in memoriam převzít, asi k tomu měla své důvody,“ uvedl starosta Radovan Šabata.

Možností pro předání titulu by mohlo být zajištění divadelního představení, ve kterém Havlová hraje, do programu Vrchlického divadla. Tato představení jsou ovšem tak drahá, že by se tato forma předání na scéně divadla městu asi nevyplatila.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video