Úvod   /   Zprávy   /   V pátek hurá do plavek

V pátek hurá do plavek

Veronika Salášková 2012-06-13 00:49:00

Žatec – Na zbrusu novém žateckém koupališti se budou moci první zájemci vykoupat už tento pátek. Slavnostní otevření jeho areálu se uskuteční v devět hodin ráno. Kromě kulturního programu si vedení města připravilo pro jeho obyvatele ještě jedno překvapení – celý první den bude pro všechny vstupné zdarma.

Všichni si tak budou moci až do 20 hodin prohlédnout a vyzkoušet zařízení areálu nového koupaliště, na jehož znovuotevření se v Žatci čekalo víc než pět let. Od 14 hodin začne kulturní program, v němž vystoupí oblíbená regionální skupina Aquarius a své umění předvedou místní letečtí modeláři. Děti budou mít kromě vodních atrakcí k dispozici i skákací hrad. Od soboty už se naplno rozběhne letní koupací sezóna. V ní bude každý týden otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.
Celodenní vstupné pro dospělé a děti nad 150 cm bude stát 60 korun, půldenní vstupné po 15. hodině 40 korun. Čtyřicet korun zaplatí za celodenní vstup děti, které měří více než metr a méně než 150 cm, dále pak senioři, držitelé ZTP a studenti, půlden je vyjde na třicet korun. Děti do výšky jednoho metru budou mít vstup úplně zdarma. Rodinné vstupné bylo stanoveno na 150 korun za celý den, 120 za odpoledne. Je ale třeba počítat i se zálohou sto korun na čipové hodinky, které slouží jako vstupenka do areálu koupaliště. Tyto ceny jsou srovnatelné s výší vstupného v okolních městech.

 

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video