Sportem podpořili onkologii, letos se vybralo 236 tisíc

Lucie Steklá 2021-08-26 13:37:28

Šestý ročník Memoriálu Péti Hézlové opět pomohl finančně podpořit oddělení Onkologie Chomutov. Akce se uskutečnila v příjemné a sportovní atmosféře, za krásného letního počasí, na lounském letním cvičišti minulou sobotu. Finanční prostředky, stejně jako každý rok, budou směřovat na onkologii v Chomutově.

 ,,Díky našim příspěvkům došlo k rekonstrukcím a úpravám oddělení, aby se zde pacientům lépe žilo v čase, kdy jsou hospitalizováni. Povedlo se vybavit a revitalizovat pokoje pro pacienty a vylepšují se i prostory pro zaměstnance. Protože máme srdce na správném místě a partu nadšených lidí, jedeme dále! Děkujeme všem, kteří se připojili k našemu projektu, který pomáhá usnadnit život těm, kteří potřebují pomoc a kvalitní lékařskou péči,” uvedli organizátoři z BeFit Louny. Memoriál opět nabídl cyklovyjížďku pod vedením týmu AVZO Raná, běh, bodyfit s Ivčou a Péťou, pro děti Befiťáček, lekci zumby (na horním snímku) a kočárkobiku nebo tabaty s Kubou. Své dovednosti předvedli v exhibici Street hard workers, uskutečnil se parkourový workshop s Filipem Ježkem, vystoupili HD Zlouni , módní přehlídku opět připravil Giovanni Becca. Hostem programu byl TAM TAM ORCHESTRA&BATUCADA, který zahájil afterparty. Návštěvníci si mohli nechat diagnostikovat tělesný tuk a svalovou hmotu, nebo navštívit fyzio stánek, na své si přišli také nejmenší návštěvníci, pro které byl připraven skákací hrad, lezecká stěna i malování na obličej, nechyběly stánky s občerstvením. Primářce onkologického oddělení chomutovské nemocnice Martině Chodacké (na snímku dole) organizátoři nakonec předali darovací šek na částku 236 565 korun, částku o několik tisíc vyšší, než v loňském roce.

Text: (lus), foto: Lucie Steklá, Alena Mračková

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video