Lounskem projede ,,mírová jízda". Pozor na dopravní omezení

Lucie Steklá 2021-09-10 15:08:55

Částí Ústeckého kraje a okresu Louny projedou cyklisté v rámci závodu „Evropská mírová jízda 2021“ .

„Evropská mírová jízda 2021“ ve dnech 11. a 12. 9. 2021 částečně omezí dopravu.

Sportovní cyklistická akce „Evropská mírová jízda 2021“ se bude konat v termínu 11. - 12. září 2021. Peloton cyklistů pojede v sobotu po trase Chemnitz – Praha a v neděli po trase Praha – Chemnitz. Peloton cyklistů budou na trase doprovázet kromě pořadatelů také policisté. Doprava bude v jednotlivých úsecích omezena pouze na dobu průjezdu kolony závodu.

,,Žádáme řidiče i další osoby, kterých se závod nějakým způsobem dotkne, aby dbali pokynů policistů a pořadatelů, kteří budou průběh akce zajišťovat,"  uvedla Šárka Poláčková

KŘP Ústeckého kraje. 

V sobotu budou cyklisté projíždět Ústeckým krajem cca v čase mezi 11 a 15 hodinou po trase: Horní Jiřetín - Litvínov (Záluží) - Kopisty – Most – Patokryje - Lužice - Dobrčice - Libčeves - Koštice - Křesín - Stradonice a dále Středočeským krajem (Černuc - Velvary - Velké Přílepy – Praha).

V neděli pojede peloton z Prahy a v Ústeckém kraji bude v čase cca 11 až 15 hodin projíždět po trase: Ročov – Solopysky – Konětopy – Markvarec - Tuchořice - Liběšice u Žatce – Trnovany – Žatec – Libočany - Chbany – Poláky – Rokle – Kadaň - Vernéřov – Hradiště - Nová Víska – Vejprty.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video