Lounskem projede ,,mírová jízda". Pozor na dopravní omezení

Lucie Steklá 2021-09-10 15:08:55

Částí Ústeckého kraje a okresu Louny projedou cyklisté v rámci závodu „Evropská mírová jízda 2021“ .

„Evropská mírová jízda 2021“ ve dnech 11. a 12. 9. 2021 částečně omezí dopravu.

Sportovní cyklistická akce „Evropská mírová jízda 2021“ se bude konat v termínu 11. - 12. září 2021. Peloton cyklistů pojede v sobotu po trase Chemnitz – Praha a v neděli po trase Praha – Chemnitz. Peloton cyklistů budou na trase doprovázet kromě pořadatelů také policisté. Doprava bude v jednotlivých úsecích omezena pouze na dobu průjezdu kolony závodu.

,,Žádáme řidiče i další osoby, kterých se závod nějakým způsobem dotkne, aby dbali pokynů policistů a pořadatelů, kteří budou průběh akce zajišťovat,"  uvedla Šárka Poláčková

KŘP Ústeckého kraje. 

V sobotu budou cyklisté projíždět Ústeckým krajem cca v čase mezi 11 a 15 hodinou po trase: Horní Jiřetín - Litvínov (Záluží) - Kopisty – Most – Patokryje - Lužice - Dobrčice - Libčeves - Koštice - Křesín - Stradonice a dále Středočeským krajem (Černuc - Velvary - Velké Přílepy – Praha).

V neděli pojede peloton z Prahy a v Ústeckém kraji bude v čase cca 11 až 15 hodin projíždět po trase: Ročov – Solopysky – Konětopy – Markvarec - Tuchořice - Liběšice u Žatce – Trnovany – Žatec – Libočany - Chbany – Poláky – Rokle – Kadaň - Vernéřov – Hradiště - Nová Víska – Vejprty.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video