Obyvatelé městských bytů se dočkají

Pavel Macák 2012-06-18 00:52:00

Postoloprty – Radní Postoloprt uplynulé úterý jednali o investicích do oprav městských obytných domů. Konkrétně se jednalo o odvodnění dešťové vody od domu čp. 385 v Palackého ulici, dále o nátěry oken a dveří v čp. 309 v Masarykově ulici a 322 v ulici Žižkova. 

„Na podzim loňského roku jsme v našich domech dělali soupis nedostatků, které by bylo potřeba řešit. V začátku roku jsme vyhlásili výběrová řízení, ze kterých vyplynulo, že například na uvedené akce budeme potřebovat 110 tisíc korun. Proběhne také část výměny oken v čp. 309, kde bude potřeba 226 tisíc korun. V příštím roce předpokládáme výměnu oken v čp. 340 v ulici B. Němcové a 599 v ulici Dvořákovy. Tyto investice by měly stát zhruba půl milionu korun,“ uvedl místostarosta Miroslav Solar.
Město rovněž připravuje zakázku na zhotovení projektové dokumentace na opravu balkonů v čp. 629 a 630. Tyto opravy by se měly uskutečnit v příštím roce. „Stejně tak se připravuje projekt na bezbariérový přístup do zdravotního střediska a rekonstrukce ulice Wolkerova,“ dodal Solar.
Rada se rovněž rozhodovala o tom, zda přistoupí k rozpočtovému opatření a povolí při současné rekonstrukci tělocvičny v základní škole ještě opravu a nátěr podlahy. Na to bude ovšem potřeba vyhlásit výběrové řízení.

 

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video