Sobota 9. října
Fotbal, úřední začátek 16 hodin
DIVIZE: Louny - Česká Lípa (15 h)
KRAJSKÝ PŘEBOR: Perštejn - Žatec, Srbice - Domoušice
1. A TŘÍDA: Střekov - Dobroměřice
1. B TŘÍDA: Březno - Podbořany, Vroutek - Osek, Nové Sedlo - Duchcov (vše od 10.30 h), Ohníč - Blažim, Lenešice - Krásný Dvůr (oba od 12.30 h)
OKRESNÍ PŘEBOR: Buškovice - Kozly (10.30 h), Žiželice - Pátek, Postoloprty - Kryry
3. TŘÍDA: Ročov - Chlumčany B, Panenský Týnec - Holedeč, Slavětín - Lubenec, Peruc - Staňkovice, Hlubany - Cítoliby B, Lenešice B - Černčice B
4. TŘÍDA: Nepomyšl - Hříškov (12.30 h), Měcholupy - Buškovice B (15.30 h)
KP žáci: Louny/Žatec - Ervěnice/Jirkov/Most/Souš (starší 10 h, mladší 12 h)
Aerobik, sportovní hala Louny
Fisaf Aerobic & Fitness 2021. Sportovní aerobic a fitness týmy, výkonnostní třída II. a III. VT.
Hokej, zimní stadion Louny
Žáci: Louny - Děčín (10.15 h, mladší)
Dorost: Louny - Chomutov (16 h)
Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců
U17: Louny - Litoměřice (10 h)
U17B: Luny - Domažlice (12 h)
Neděle 10. října
Fotbal, úřední začátek 16 hodin
1. B TŘÍDA: Chlumčany - Strupčice (12.30 h)
OKRESNÍ PŘEBOR: Výškov - Libčeves, Dobroměřice B - Louny B, Černčice - Vrbno, Cítoliby - Tuchořice
4. TŘÍDA: Lipenec - Lišany, Chožov - Koštice
Aerobik, sportovní hala Louny
Fisaf Aerobic & Fitness 2021. Sportovní aerobic a fitness týmy, výkonnostní třída II. a III. VT.
Hokej, zimní stadion Louny
Žáci: Louny - Most (mladší 8 h, starší 11 h)
Dorost: Louny - Děčín (15.30 h)
Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců
U17: Louny - Ústí nad Labem (10 h)
Napsal(a): Lucie Steklá
Přihlášky podávejte písemnou formou od 1.4. do 16.4. 2024. Více info na webu školy.
Tel.: 415740592
WWW: https://www.gymnaziumzatec.cz/
E-mail: info@gymnaziumzatec.cz
Přihlášky podávejte písemnou formou od 1.4. do 16.4. 2024. Více info na webu školy.
Tel.: 415740592
WWW: https://www.gymnaziumzatec.cz/
E-mail: info@gymnaziumzatec.cz
Služební byt 2+KK v Panenském Týnci k dispozici.
Kontakt: Ing. Alois Talácko
Tel.: 702322290
E-mail: postmaster@776230240.cz
Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!
Přehrát videoVe středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...
Přehrát video