Siláci pokořili obří pneumatiku i pivní sud

Hedvika Mašková 2021-10-11 10:00:00

Poměřit své síly s ostatními a dokázat sami sobě, co všechno zvládne jejich tělo pod řevem skandujících diváků, dorazilo třetí zářijovou sobotu několik desítek siláků ze všech koutů naší republiky. Na sportovišti u letního koupaliště, respektive na ploše hokejbalového hřiště, se totiž konal již druhý ročník soutěže ,,Silák roku města Žatce”. Na závodníky čekalo několik disciplín, mezi nimi bench-press na maximální počet opakování, zvedání pivního sudu, farmářský mrtvý tah a obracení obří pneumatiky. Soutěžilo se ve třech kategoriích - muži do 90 kg, muži nad 90 kg a ženy.

Z místních borců se nejlépe umístil mezi muži do 90 kg Tomáš Palko (na fotografii zvedající sud), který zvládl v jedné minutě 60 opakování na bench-pressu, 34 krát zvedl pivní sud o váze 40 kilogramů, 57 krát utáhl farmářský mrtvý tah se sto kilogramy a šestkrát převrátil čtvrttunovou pneumatiku. S těmito výkony dosáhl na první příčku! Na druhém místě se ve stejné kategorii umístil Daniel Karička a třetí Martin Karas.

V kategorii mužů nad 90 kilogramů se jako první umístil Pavel Krajovský, druhý Petr Šíma a třetí René Štěpán. U žen brala první místo Zuzana Mautnerová, druhé Ivana Smeková a třetí Alena Martínková.

Skvělé silácké zápolení zakončilo exhibiční vystoupení profesionálního českého strongmana závodícího ve střední váze Jiřího Tkadlčíka. Diváci si rozhodně přišli na skvělou podívanou.

,,Moc děkuji všem účastníkům za jejich perfektní výkony a všem lidem, že se přišli podívat a závodníky pořádně podpořit. Zároveň děkuji hostům, Jiřímu Tkadlčíkovi a Martinu Mesterovi, za jejich účast a obohacení programu, všem sponzorům a celému mému týmu, který mi s organizací soutěže pomohl a díky němuž se mohla celá akce odehrát,” poděkoval na závěr pořadatel soutěže Josef Podroužek.

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video