Rychlostní výzva ,,kolem cyklisťáku”

Lucie Steklá 2021-10-15 13:42:27

Druhá Běžecká výzva BK Louny je tady. Tentokrát „Rychlostní výzva!“, která běží do 30. října. Vrchařskou výzvu na Červeňák nejrychleji zvládl Tomáš Herink.

 Zdolání kopce na Červeňák máte již za sebou! ,,Nyní BK Louny vyhlašuje výzvu rychlostní!!! Řada lounských běžců tvrdí, že v álejích u fotbalového hřiště se dá běhat hodně rychle. Pojďme to zkusit! Sílu z běhání do kopce už máme. Proto teď do konce měsíce října zaběhni co nejrychleji 2,1 km v álejích u fotbalového hřiště,“ zve BK Louny k výzvě. Po běhu nám zašlete opět screenshot z Vaší běžecké aplikace na email stajnc@seznam.cz nebo na messenger BK Louny. Screenshot musí obsahovat: mapu tratě, délku, datum běhu, čas běhu. Do zprávy nám napište jméno, kategorii a případně klub či město za které běžíte. Medaile si rozdělí deset nejlepších v několika kategoriích. 

První výzvou pořádanou BK Louny byla výzva vrchařská - běh na Červeňák. ,,Děkujeme všem, kdo se zúčastnil výzvy Vyběhni na Červeňák! Pro nás je vítězem každý, kdo se o výběh pokusil!!! Vůbec nejrychleji zdolal tuto trať Tomáš Herink v čase 5:49!" uvedli organizátoři. 

Medaile za první místo v jednotlivých kategoriích si rozdělí:

Junioři: 1. Tomáš Herink (AC Tepo Kladno)

Muži I: 1. Tomáš Rybáček (Plošiny Rybáček team); 2. Michal Procházka (BK Louny); 3. Tomáš Jarolím (BK Louny)

Muži II: 1. Ladislav Štolfa (Most); 2. Jiří Mildorf (BK Louny); 3. Vít Hrnčíř (AVZO Raná)

Dívky: 1. Kateřina Anna Jarolímová (BK Louny)

Ženy I: 1. Kristýna Rybáčková (Plošiny Rybáček team)

Ženy II: 1. Kateřina Dittrichová; 2. Jana Beranová; 3. Kateřina Křížová (BK Louny)

Ženy III: 1. Helena Jarošová (Plošiny Rybáček team); 2. Věra Mrnková (BK Louny)

Předání medailí proběhne po domluvě.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


Koštice ředitel/ka ZŠ a MŠ

Obec Koštice vyhlašuje konkurz na místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Koštice. Uzavírka přihlášek 31.3.2023. Nástup 1.8.2023. Více info na stránkách obce a školy.
Tel.: 602680130
WWW: https://obeckostice.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video
Žatec: krmení kachen u řeky

V neděli 19. 2. vysvitlo sluníčko - rodiny s dětmi vyrazily k Ohři ke kačenkám :-)

Přehrát video