Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-19 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 42 vychází ve středu 20. října.

Ve čtyřicátém druhém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o SCHVÁLENÝCH 2,2 MILIONECH na studii rozvoje nemocnice, ARCHEOLOGICKÉM VÝZKUMU v Holedeči, UZAVÍRCE části ulice Svatopluka Čecha, SÍLÍCÍM KORONAVIRU v okrese, DÍLČÍCH OPRAVÁCH FASÁDY městské knihovny, DOSTAVENÍČKU PARAŠUTISTŮ na Letišti Macerka, JOSEFU BENEŠOVI – novém členu DVORANY SLÁVY rakovnického bigbítu, ŘÍJNOVÝCH VOLBÁCH v okrese, blížícím se VEČERU PRO VŠECHNY v Kulturním domě Moskva, další DOPRAVNÍ NEHODĚ u Sýrovic, novém JÍZDNÍM PÁSU DÁLNICE D7, účasti ŽATECKÝCH RYBÁŘŮ na Sázava Mazec Cupu, TEMATICKÉM ODPOLEDNI pro děti ZŠ 28. října v Žatci a SOUTĚŽI O VSTUPENKY na Hipodrom Most.

Sportovní strana nabídne osmé kolo KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ – fotbalové derby mezi Žatcem a Louny, PROHRU kuželkářské Lokomotivy v Chomutově, BODY PRO STOLNÍ TENISTY TJ Sever Žatec a DVĚ ZLATÉ MEDAILE pro Vladimíra Slaninu st. na Mistrovství ČR v dračích lodích. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na KŘEST KNIHY bývalého leteckého technika v bezděkovském muzeu Korea-Merkur.

Na společných stranách nabídneme ŘÍJEN ve znamení knihovny v Žatci, BĚH ŽATECKÉ JEDENÁCTKY, aktuální VÝSTAVU MALÍŘKY Kamily Havlíkové v Galerii Sladovna a 21. díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video