Nastavit hlavu a jít na to! Finalista soutěže Muž roku Zdeněk Piekarz děkuje osudu i rodině

Alla Želinská 2021-10-25 23:09:00

Vítězem letošního ročníku soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2021 se stal Lukáš Vyšehrad, student z Hradce Králové. Druhá příčka patří Jiřímu Peroutovi z jihomoravského Rájce-Jestřebí, třetí místo obsadil Dominik Chabr z Mostu. Finálový večer proběhl na konci srpna v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě, o titul bojovalo dvanáct mužů z celé republiky, mezi nimiž byl i šestadvacetiletý Zdeněk Piekarz z Podbořan.

Do letošního ročníku soutěže, kterou od roku 2000 pořádá David Novotný, se přihlásilo 841 mužů z celé republiky. Do finále se probojovalo dvanáct z nich. Všichni finalisté obdrželi spodní prádlo, šperky, oblečení, kosmetiku, svíčky nebo potravinové doplňky. Ale hlavně – odnesli si z finálového večera i celé soutěže nezapomenutelné zkušenosti a zážitky. Ty své nám Zdeněk rád vylíčil.

Bitva v Náchodě

Chtěl bych se s vámi podělit o skvělé zážitky z finále „Muž roku 2021”. Všech dvanáct natěšených finalistů se sešlo o den dříve v městě Náchod. Vše mělo svůj řád. Nedostatky, které bylo třeba dopilovat, se nesly v příjemné atmosféře.

V pátek 27. srpna se řada z nás probudila s menší či větší nervozitou. Poprat se se stresem způsobeným z trémy vystupovat před publikem, zároveň nejistota ze zvládnutí volné disciplíny, a také abychom dokázali odpovědět na záludné otázky od patronů. Nezbylo nic jiného než nastavit hlavu a jít na to! Nakonec, vždyť by to nebyla zábava, kdyby se nevloudila nějaká ta chybička, ale smích publika nás postupně zbavoval napětí, a také podpora nejbližších, kteří drželi palce v hledišti.

Do slavné trojky jsem nepatřil, ale s chutí, se kterou jsem šel do toho, tak se stejnou chutí šel od toho. Děkuji za zážitek osudu. Klukům to moc přeji, jsou z nás kamarádi.

Na závěr chci všem neskutečně moc poděkovat, za podporu, co mi během té dlouhé cesty dávali. Velké díky patří celé mé rodině, která se byla podívat v divadle, a mé přítelkyni Kristýně. Zdeněk Piekarz                                                   

Na jednom ze snímků Zdeněk Piekarz s filmovým a divadelním hercem a vysokoškolským pedagogem Janem Přeučilem, který učil finalisty soutěže Muž roku základy rétoriky. 

Psali jsme o nominaci do soutěže Muž roku 2021 také ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video