Nové auto pro tělesně postižené v Lounech

Ladislav Bába 2021-11-03 14:22:00

Nové auto za půl milionu bylo o víkendu předáno lounské okresní organizaci Svazu tělesně postižených.

 Nová Toyota (na malém snímku) bude sloužit nejen zdravotně postiženým, ale i jako senior taxi. Bylo pořízeno z darů Ústeckého kraje, Města Louny a dalších mnoha firem a okolních obecních úřadů. V rámci předání se na výstavišti uskutečnil sportovně zábavný den s názvem Pohybem a Zábavou. Akci organizoval Svaz tělesně postižených Louny s bezchybnou organizací Zdeňky Mocňákové a jejího týmu. Sportovní den začal lidovým během parkem, následoval koncert Evy Kleinové, vystoupení mladých hasičů z Líšťan, nechyběla diskotéka, různé soutěže a hry a také vystoupení pěveckého sboru Harmonie. Sou-částí byla i aukce obrazu, který namalovala a daro-vala Veronika Jiránková, nejvíce přihodila Eva Maťátko, obraz získala za jedenáct tisíc korun. 

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video