Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-09 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 10. listopadu.

Ve čtyřicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o STOUPAJÍCÍM POČTU NAKAŽENÝCH na Žatecku, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Ulrychových, DOPRAVNÍ NEHODĚ u Postoloprt, VERNISÁŽI VÝSTAVY obrazů a vitráží, započaté STAVBĚ RELAXAČNÍ A ODPOČINKOVÉ ZÓNY pro seniory, ŽATEČANOVI ODSOUZENÉM pro majetkovou trestnou činnost, výstavbě DÁLNICE D7, bleskové KRÁDEŽI PENĚŽENKY, novém systému POPLATKŮ ZA ODPADY, vzpomínkové akci na KŘIŠŤÁLOVOU NOC, rekonstrukci vozovky mezi ŽATCEM A RAKOVNÍKEM a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne DALŠÍ BODY DO TABULKY pro stolní tenisty TJ SEVER ŽATEC B a ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU Grand Prix Fitness Brno SÁRU HRUBOU z Radíčevsi. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na divadelní přehlídku žatecké organizace KAMARÁD – LORM ,,Šťastný svět“ v městském divadle a přednášku PALEONTOLOGA Z NÁRODNÍHO MUZEA o významných zkamenělinách nalezených na Žatecku za posledních pětadvacet let.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR S PETREM KOŘÁNEM ze Žatce, který si ve velkofilmu Zátopek zahrál roli belgického atleta. Dále publikujeme HISTORICKÝ OKAMŽIK odehraný v Leteckém muzeu Korea-Merkur v Bezděkově, ÚSPĚCH ŽATECKÝCH STUDENTŮ obchodní akademie v krajském kole EKONOMICKÉ SOUTĚŽE, pozveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci a zavzpomínáme také na výtvarníka LUBOMÍRA FÁRKU, který po sobě na Žatecku zanechal mnoho uměleckých děl.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video