Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-09 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 10. listopadu.

Ve čtyřicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o STOUPAJÍCÍM POČTU NAKAŽENÝCH na Žatecku, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Ulrychových, DOPRAVNÍ NEHODĚ u Postoloprt, VERNISÁŽI VÝSTAVY obrazů a vitráží, započaté STAVBĚ RELAXAČNÍ A ODPOČINKOVÉ ZÓNY pro seniory, ŽATEČANOVI ODSOUZENÉM pro majetkovou trestnou činnost, výstavbě DÁLNICE D7, bleskové KRÁDEŽI PENĚŽENKY, novém systému POPLATKŮ ZA ODPADY, vzpomínkové akci na KŘIŠŤÁLOVOU NOC, rekonstrukci vozovky mezi ŽATCEM A RAKOVNÍKEM a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne DALŠÍ BODY DO TABULKY pro stolní tenisty TJ SEVER ŽATEC B a ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU Grand Prix Fitness Brno SÁRU HRUBOU z Radíčevsi. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na divadelní přehlídku žatecké organizace KAMARÁD – LORM ,,Šťastný svět“ v městském divadle a přednášku PALEONTOLOGA Z NÁRODNÍHO MUZEA o významných zkamenělinách nalezených na Žatecku za posledních pětadvacet let.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR S PETREM KOŘÁNEM ze Žatce, který si ve velkofilmu Zátopek zahrál roli belgického atleta. Dále publikujeme HISTORICKÝ OKAMŽIK odehraný v Leteckém muzeu Korea-Merkur v Bezděkově, ÚSPĚCH ŽATECKÝCH STUDENTŮ obchodní akademie v krajském kole EKONOMICKÉ SOUTĚŽE, pozveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Soukromé obchodní akademii a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Žatci a zavzpomínáme také na výtvarníka LUBOMÍRA FÁRKU, který po sobě na Žatecku zanechal mnoho uměleckých děl.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video
O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video