Na Základní škole Přemyslovců v Lounech se konal sportovní den organizovaný Českým atletickým svazem společně s klubem ASK Elna Počerady.
Této akce se zúčastnili nejen žáci ze ZŠ Přemyslovců, ale také žáci některých mateřských škol a odpoledne tato akce byla otevřena pro veřejnost. Děti si mohly vyzkoušet některé atletické disciplíny, za jejichž splnění dostaly krásné odměny. Třešničkou na dortu byla autogramiáda atletky Marcely Joglové (na snímku vlevo), která Českou republiku reprezentovala na LOH v Tokiu v maratonu. Marcela dětem odpovídala také na jejich zvídavé dotazy a rozdávala úsměvy na společné fotografie. Zároveň velký dík patří žákům z lounského gymnázia, kteří zajišťovali technickou četu. ,,I přes nepříznivou předpověď počasí se tato akce velice vydařila a budeme moc rádi, když si ji budeme moci v příštím roce zopakovat,“ uvedla za školu Ivana Kocourková. Text, foto: I. Kocourková
Napsal(a): Lucie Steklá
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video