Úvod   /   Zprávy   /   Čechovi Mistři ČR

Čechovi Mistři ČR

Lucie Steklá 2021-11-17 22:03:00

,,Jsme mistři ČR v deseti tancích v kategorii sen. I,” oznámili lounští tanečníci Martin a Kateřina Čechovi.

,,Chtěli bychom moc poděkovat Marcelovi a Lence Gebertovým. Další velké díky patří Ondřejovi Sliškovi za latinu a koučink přímo na soutěži . Děkujeme všem za fandění na místě, byli jste skvělí. Moc si toho vážíme. A samozřejmě děkujeme za perfektní šaty a košili Lence Gebertové,“ řekli s nadšením po soutěži tanečníci. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video