Zlaté loučení královny aerobiku

Lucie Steklá 2021-11-29 13:39:00

Adéla Citová přidala ke svým obrovským sportovním úspěchům druhé evropské zlato. Gratulujeme!!!

 Nedělním závodem ve francouzském Agenu se lounská aerobička rozloučila s bohatou sportovní kariérou. V duchu hesla „v nejlepším je třeba přestat“ předvedla Adéla svůj životní výkon.
Nádherné vystoupení A. Citové s nejvyšším technickým indexem získalo i zcela výjimečné hodnocení od panelu rozhodčích. V jejím posledním singl finále kategorie žen jí všech pět rozhodčích zařadilo na první příčku. Adéla tak ke dvěma titulům mistryně světa přidala i druhý evropský. ,,V této sestavě jsem si byla jista každým pohybem, navíc jsem věděla, že je to pohyb poslední a budu si ho pamatovat po celý život,“ svěřila se Adéla po svém závěrečném vystoupení, které publikum v hale ocenilo potleskem ve stoje. Se závoděním se rozloučila ve dvaadvaceti letech. ,,Ty okamžiky štěstí si podle mě uvědomím ještě i později, než teď přímo na závodech, až to ze mě trochu opadne. Ale momentálně jsem fakt šťastná,“ řekla po vyhlášení výsledků pro Českou televizi Citová.
Vystoupení Adély provázelo nadšení, fandění i emoce a lounská aerobička si tak naposledy ve sportovní singlové kariéře vyslechla českou hymnu z nejvyššího stupně vítězů. Šťastná, že vše zvládla na výbornou, a současně smutná, že svoji kariéru po šestnácti letech končí, byla i její trenérka Jitka Hofmannová z Juniorského Fitness Klubu Louny ,,Áďa je velkým příkladem a vzorem pro ostatní závodníky,“ svěřila se s obrovskými emocemi po závodě.
Česká výprava měla na ME aerobicu ve Francii jednačtyřicet členů. Že byli Češi velmi dobře připraveni, zastoupení měli v každé kategorii ve finále, potvrdili ziskem třiadvaceti medailí – devíti zlatých, osmi stříbrných a šest bronzových medailí.
Evropský šampionát ve sportovním aerobiku proběhl po dvouleté pauze v neděli 28. listopadu ve francouzském Agenu. Zúčastnilo se ho sto dvacet závodníků ze sedmi evropských zemí. Čeští reprezentanti byli úspěšní v kategoriích v kadetských, juniorských i dospělých. Místrovství světa se ani letos nekonalo. Světová organizace FISAF International světový šampionát kvůli epidemii covidu , souvisejícím opatřením i zákazu cestování sportovců z některých zemí, změnila na evropský .

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video