Skutečně dobrá spekulace s bývalým hotelem Graf v Černčicích

Pavel Macák 2012-06-22 00:38:00

Černčice – Čeho se obyvatelé Černčic a lokality v okolí bývalého hotelu Graf celou dobu obávali, tedy že sem může nastěhovat „pár“ nepřizpůsobivých občanů, se brzy může stát skutečností. Objekt se totiž objevil na internetové adrese jedné realitní kanceláře za pouhých 29,5 milionu korun, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu, i s podrobným popisem, v jehož závěru je uvedeno: „„Touto zakázkou Vám nabízíme prodej ojedinělé, velice zajímavé nemovitosti. …Možné využití : domov pro seniory, poliklinika, malometrážní byty…“. Pro koho? Není tak složité si domyslet, pokud objekt koupí nějaký „podnikavec“. A takových, kteří potřebují odněkud někoho vystěhovat, protože jim v lukrativní nemovitosti vadí, je hodně.

Objekt naštěstí podle stavebního úřadu není pro byty koncipován a schválen. Také v katastru nemovitostí je označen jako objekt občanské vybavenosti. Pokud by se přestavbou nezměnil kolaudační souhlas, nemohl by tedy jako bytový dům sloužit, ale mohla by se z něj stát jen „hotelová“ ubytovna.
Od začátku, kdy společnost Bohemia Line Kladno (v katastru nemovitostí je jako vlastník uvedena G.FOX-SPURT,s.r.o., gen. Klapálka 1539, Kladno) koupila objekt za necelých devět milionu korun od Ústeckého kraje, její vedení prohlašovalo, že jde o spekulativní koupi. Jak je vidět, spekulace se jim vyplácí, získat na této obchodní transakci dvacet „melounů“ není zas tak špatná investice. Tehdy ovšem společnost prohlašovala, že zde rozhodně nechce ubytovat nepřizpůsobivé. Své slovo starostům Černčic a Loun možná dodrží, ale nelze nepochybovat o tom, zda toto dodrží také nový vlastník nemovitosti.
Ten se již možná našel. Podle neověřených informací z minulého týdne, neboť spojení na firmu prakticky neexistuje, měl být objekt již prodán jakési německé firmě, která obhospodařuje domy s pečovatelskou službou. Její zástupkyně navštívila zhruba před měsícem Stavební úřad v Lounech, kde žádala projektovou dokumentaci a další stavební údaje. Tak snad vše dopadne dobře.

 

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video